Téma tomas-sedlacek

Zrušme oponentské řízení, vyzývá Sedláček ekonomy

Na začátku akademického roku má už zase naspěch. Kromě práce v NERVu připravuje anglické vydání svého bestselleru a sylabus kursu dějin ekonomických teorií. O tom, ale i o stále nezhojené jizvě neobhájené doktorské práce v rozhovoru s Tomášem Sedláčkem. (Pokračování textu…)

Jak Sedláček neobhájil disertaci

bwsedlMakroekonomický stratég ČSOB a člen NERVu neprošel se svou disertační prací malou obhajobou. V upravené podobě ji vydal knižně – a prodává se jako bestseller.
(Pokračování textu…)

Komu svěřit PR fakulty? Sedláčkovi!

SedláčekEkonomové s ním rádi chodí do hospody. Média a ženy ho milují. Vždycky se totiž usmívá a místo složitých souvětí plných nesrozumitelných termínů a kamenného kravaťáckého výrazu dokáže o ekonomické krizi vyprávět tak, že tomu rozumějí i naše babičky. Ano, Tomáš Sedláček „jede“ a fakulta by si ho měla hýčkat. Anebo ne? (Pokračování textu…)

Akademici povolali do boje zálohy

NERVČlenové NERVu a zároveň pedagogové IES přizvali studenty k tvorbě návrhů, které mají zmírnit dopady ekonomické krize. Studenti hozenou rukavici zvedli a přispěli k podrobnému zpracování čtyř témat.. Ředitel IES Michal Mejstřík si pochvaluje, že spolupráce stála za to a přinesla skutečně hodnotné závěry. Studentům to navíc přineslo neocenitelnou zkušenost z praxe. (Pokračování textu…)