Volná místa

SOCIÁL hledá posily! Hledáme:

Kameloty

distribuce
Chcete si měsíčně přivydělat pár korun přímo ve škole? Sociál hledá kameloty na prodejní místo v Jinonicích! Nabízíme pracovní dobu dle potřeby a provizi z prodaných výtisků (10,- Kč za každé prodané číslo). Práce je nenáročná, zábavná a v příjemném prostředí. Pište na social (at) ukmedia . cz. .

Redaktory

redaktor
Máte chuť se podílet na tvorbě časopisu, získat vhled do dění na fakultě a spoustu zajímavých zkušeností i kontaktů? Máte ve zvyku věci aktivně řešit a nenecháte se jen tak odbýt? Baví vás psát? Pozice redaktora Sociálu je tu přesně pro vás. Nabízíme presskarty, vizitky, školení, benefity z členství v UK media, osobní růst, profesní zkušenost a dobrý pocit ze smysluplné činnosti.Pište na social (at) ukmedia . cz.

Korektory a editory

korektury
Vadí vám – stejně jako nám – překlepy a gramatické chyby na stránkách Sociálu? Máte dojem, že leckterý článek byste napsali čtivěji? Můžete měsíčně věnovat několik hodin tříbení jazyka, korekci a editaci textů? Redakce Sociálu uvítá dalšího editora. Nabízíme benefity z členství v UK media, vizitky, osobní růst, profesní zkušenost a samozřejmě také dobrý pocit ze smysluplné činnosti. Pište prosím social (at) ukmedia . cz.

Webmastera

webmaster
Sociál chystá nový webdesign, který by rád předal i novému správci webových stránek. Pokud se s internetem kamarádíte, máte alespoň základní znalost programování v html, případně zkušenosti s webmasterováním, pište na social (at) ukmedia . cz. Nabízíme benefity z členství v UK media, vizitky, profesní zkušenost a dobrý pocit ze smysluplné činnosti.
(Foto na této straně: O. Blažek)

Jiné dobrovolníky

Chcete se nějak zapojit a nabídka vám nevyhovuje? Podívejte se ještě, zda by vám lépe neseděla možnost uplatnění v celém UK media . Anebo máte nějaký vlastní podnět, jak být Sociálu prospěšný? Pište na social (at) ukmedia . cz. , rádi vám odpovíme!