Rubrika Redakce

Dubnový SOCIÁL v prodeji na Hollaru, v Jinonicích a Opletalce!

Nahled titulky

Dubnový SOCIÁL v prodeji na všech budovách FSV!

Nahled titulky

SOUTĚŽ o vstupenky na festival!

Máte rádi letní hudební festivaly? Chcete si nejen užívat života, ale pomáhat zároveň i jiným? Pak byste zřejmě měli zamířit na festival Hudbou pro UNICEF, který (jak už sám název napovídá) veškerý výtěžek dává organizaci UNICEF. A nyní máte navíc jedinečnou šanci zažít tuto událost zcela zadarmo – stačí, když s námi budete soutěžit o vstupenky, a čtyři šťastní výherci se mohou těšit na den plný hudby i jiné zábavy!

Květnový Sociál v prodeji!

Květen je tady a s ním i poslední Sociál tohoto semestru. Prozkoumejte, jaké jsou na FSV projekty, přečtěte si rozhovor se zakladateli webu Markething.cz, zjistěte, proč se letos nekoná tradiční Pavlač, prohlédněte si dvoufotostranu z Žurnafestu i Studentfestu nebo se porochněte v pořádné dávce kultury. Sociál je jako vždy v prodeji na vrátnicích Hollaru a Opletalky a v bufetu a u stolečku v Jinonicích. Za 20 Kč.

Dubnový Asociál v prodeji!

Od pondělí 2. dubna bude k dostání nové číslo fakultního časopisu Asociál. Tentokrát se nese v aprílovém duchu a vážně nevážně si pohrává s různými kauzami na FSV. Těšit se můžete na módní policii z plesu FSV, Prostřeno z mensy, odhalení paralelní fakulty či na rozhovor s absolventem Oxfordu Petrem Janským a exministrem školství Josefem Dobešem. Za pouhých 20 korun ho seženete na vrátnici Hollaru a Opletalky a u stolečku v Jinonicích. Nenechte si Asociál ujít!

Březnový Sociál v prodeji!

Od pondělí 5.3. je na všech budovách FSV k dostání březnové číslo Sociálu. Cena zůstala stejná (20 Kč), ale časopis ne. Můžete se těšit na zcela nový layout i rozložení časopisu, hlavolam od Mensy i Sociální horoskop. Potěší vás tradiční Zahraničák i Absolvent, podívali jsme se na zoubek studijnímu systému i pozdním zápisům pedagogů do SISu. Březnové Téma vás zavede na zahraniční univerzity, opačný pohled ukáže rozhovor s rumunskou studentkou pobývající nyní v Praze. A nově vás každým číslem bude ve svém sloupku provázet jeden z proděkanů.

K dostání na vrátnicích Hollaru a Opletalky a u stolečku a v bufetu v Jinonicích.

Prosincové číslo Sociálu stále v prodeji!

S menším zpožděním, ale o to bohatším obsahem vyšlo ve čtvrtek 8. 12. 2011 prosincové číslo fakultního časopisu Sociál. Poslední vydání tohoto semestru se zaměřuje na mužské a ženské zastoupení na Fakultě sociálních věd. Přináší také zprávu o (ne)setkání studentů s vedením na pravidelném Hyde Parku či rozhovor s vedoucí katedry žurnalistiky Barborou Osvaldovou. Nechybí ani reportáž z IES Alumni party či z přednášky In-store marketing a také analýza toho, jak může prospět dobrý prospěch. A extra bonus navíc. Stále platí soutěž o ceny v hodnotě 7 900 Kč od Student Agency. Stačí vymyslet ten nejlepší slogan pro náš časopis. Výherce vyhlásíme těsně přes Vánocemi. K dostání za 20 Kč v budově Opletalova, Hollar (vrátnice) a Jinonice (u stolečku nebo u pokladny v bufetu) s číslem Respektu zdarma.

Listopadové číslo fakultního časopisu Sociál v prodeji od čtvrtka 3. 11.

Ve čtvrtek 3. 11. 2011 vychází nové číslo fakultního časopisu Sociál. Listopadové vydání se zaměřuje na uplatnění absolventů Fakulty sociálních věd. Přináší také zprávu o roztržce mezi studenty sociologie a jejich vedením či rozhovor s ředitelem IPS Petrem Jüptnerem. Nechybí ani výsledky voleb do politologické samosprávy či reportáž studentky IMS o tom, jaké je to být hosteskou na Foru 2000. A extra bonus navíc. Stále platí soutěž o ceny v hodnotě 7 900 Kč od Student Agency. Stačí vymyslet ten nejlepší slogan pro náš časopis. K dostání za 20 Kč v budově Opletalova, Hollar (vrátnice) a Jinonice (u stolečku nebo u pokladny v bufetu) s číslem Respektu zdarma.

Vytvořte slogan Sociálu a vyhrajte jízdenky od Studenta za 7 900 Kč

Jsi kreativní? Zajímáš se o dění na fakultě? Baví tě cestování?

Květnové číslo Sociálu právě v prodeji!

V úterý 3. 5. 2011 vychází nové číslo fakultního časopisu Sociál. Květnové vydání přináší analýzu toho, jak si studenti stojí na poli dobrovolných spolků, rozhovor s mladým akademickým senátorem Martinem Krejčím či velké srovnání ekonomických škol. Nechybí ani informace ze zasedání akademického senátu či tentokrát dvojitá porce zažitků zahraničních studentů a kultury.

K dostání za 20 Kč v budově Opletalova, Hollar (vrátnice) a Jinonice (u stolečku nebo u pokladny v bufetu) s číslem Respektu zdarma. Co se do tohoto vydání Sociálu nevešlo, najdete na dále na našem webu.