Tajemník je neřád!

Elektronický index Studijní IS Tajemník se zase předvedl. Mnoho ze studentů, kteří koncem září odevzdávali ke kontrole indexy, se zděsilo při pohledu na monitor s otevřeným Tajemníkem. Často v něm chybí známky z předmětů, z nichž úspěšně složili zkoušku. Najdou se ale i jiné kiksy.

Například počty kreditů v Tajemníkovi se neshodují s kredity v seznamu přednášek, a některé předměty Tajemník tajemně přejmenoval. Nutno podotknout, že za některé problémy nenese vinu elektronický systém. Konkrétně u nezapsaných známek jde o nedochvilnost vyučujících, kteří známky nenahráli do počítače před uzamčením systému. Není divu – vždyť mnohé termíny zkoušek byly vypsány až po oficiálním ukončení semestru 16. září.

Pro všechny, kterým jejich studijní výsledky á la Tajemník vrtají hlavou, je zde dobrá zpráva. Studijní oddělení se řídí heslem: „Co je v indexu, to je svaté.“ Pro jistotu též všichni přepsali své výsledky do klasických zápisových listů. (Des)Informační systém Tajemník tedy naplno a už opravdu a vážně poběží tento akademický rok. Stejný slib ale platil už pro minulý semestr.

Kdo ví, třeba staré dobré zápisové listy nevymizí ani napřesrok.

319 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

Komentáře nejsou povoleny.