Na prvním Srandaplesu IMS se tancovalo až do rána

Když ne fakulta, tak studenti. Tak uvažovali plesuchtiví jedinci ze Samosprávy IMS. „Chtěli jsme vedení školy ukázat, že když se taková akce dobře zorganizuje, může být velmi úspěšná,“ odkazuje Martin Palán, jeden z organizátorů, na vlekoucí se problémy s fakultním plesem.

A jejich studentský ples ve stylu Latinské Ameriky, který uspořádali ve středu 22. března v hlubočepské besedě, zjevně studenty oslovil. Přišlo přes dvě stě platících účastníků a podle všeho se náramně bavili. Nejprve hrála skupina s všeříkajícím názvem „Sekáme latinu“, pak se všichni naučili salsu pod vedením profesionálních tanečníků a své snažení završili v taneční soutěži.

Někdy kolem půlnoci nastoupil DJ, při jehož produkci vydrželo pařit mnoho studentů až do pokročilých ranních hodin. Celý večer se nesl v družné atmosféře, setkali se nejen studenti teritoriálních studií, ale i jiní studenti z fakulty.

Přišel i sám děkan Víšek a proděkan pro PR Kunštát. „Škoda jen, že nemohla přijít moje žena. Ne že bychom už moc tancovali, ale byla tam fakt pohoda,“ svěřil se děkan.

333 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

Komentáře nejsou povoleny.