DebatIES vám dá sebejistotu

Jsi vždy schopen bez problému obhájit svůj názor a podložit ho smysluplnými argumenty? Oplýváš neochvějnou jistotou při vystupování před lidmi? Obstojíš při ostřejší výměně názorů a umíš rychle a věcně reagovat? Pokud jsi v odpovědích na tyto otázky znejistěl, čti dál! Možná, že právě tobě pomůže projekt DebatIES.

 

Celým projektem se prolíná myšlenka, že vysokoškolský student by měl výše zmíněné dovednosti do jisté míry ovládat. Ne vždy nám ale studijní programy dávají k jejich rozvoji dostatečný prostor. Projekt DebatIES dává účastníkům prostřednictvím intenzivního zábavně-vzdělávacího víkendu možnost zlepšit se a získat sebejistotu.

Projekt se zabývá prezentací, argumentací a kritickým myšlením. K jejich rozvoji dochází prostřednictvím nejrůznějších aktivit, z nichž největší roli hraje tzv. akademická debata. Pod vedením dvou členů Debatního klubu UK proniknete do světa, kde se střetávají názory, hledají logické argumenty a rozvíjí rétorické dovednosti. Kromě toho vás čekají aktivity a hry, které účastníky nutí k projevu před ostatními, vyjednávání nebo konstruktivnímu dialogu. To vše v rámci celovíkendového intenzivního programu.

Semináře a aktivity spojené se sebeprezentací, a to především v souvislosti s přijímacím řízením, si pro vás připraví dva hosté z komerční sféry. Osobně za námi na projekt dorazí Tereza Nečasová, která pracuje na pozici HR Generalist ve společnosti Citibank, a Tomáš Vyhnánek, konzultant z ČSOB Advisory. Dalšími partnery projektu jsou studentské spolky E-klub a Debatní klub UK a také samotná FSV, která akci finančně podpořila z dotačního programu Studentské peníze.

Projekt proběhne o prvním prosincovém víkendu, tedy v termínu 30. 11. – 2. 12. 2012. Pojedeme do rekreačně-školicího střediska Lávka v Choceradech u Prahy. Pokud tě projekt zaujal a rád by ses stal jedním z šestnácti účastníků, napiš do 16. 11. na adresu debaties@seznam.cz několik vět o tom, co ty sám od projektu očekáváš a proč se ho chceš zúčastnit (vlez se prosím do sta slov).

Za organizační tým se na vás těší

Tibor Keše, koordinátor projektu

969 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

Komentáře nejsou povoleny.