Anketa: Proč jdu na Andělskou party?

pc080122.jpg Máš už lístky na Andělskou party, nebo ses ještě nerozhodl(a), jestli vůbec půjdeš? Podívej se, proč se tam letos chystají tví spolužáci.

Světlana Zeipeltová, studentka FSV
(obor: Sociologie – navazující magisterský, 2. ročník)

Loni jsem si Andělskou party užila až do konce, což je určitě důvod proč chci jít zase.. Bylo pro mě příjemné hlavně setkání se spolužáky, protože jak jsme se na magistru rozprchli na různá zaměření, není už tolik příležitostí… Přiznávám se, že první pohled na program mi nic neříkal, ale pak jsem se informovala a určitě se těším na Takin´off.. Ale jak vzpomínám na minulý ročník, tak jsem kapely buď vůbec nestihla nebo prokecala, takže doufám, že bude hrát dobře DJ.

Vojtěch Lukáš, student FSV
(obor: Marketingová komunikace a PR, 3. ročník)

Loni jsem na Andělské party nebyl, ale podle fotek a z vyprávění to mohlo bejt celkem fajn, letos se tam asi vydám! Očekávám hlavně, že pokecám s kámošema a že bude sranda. Skupiny, který tam budou hrát sice neznám, ale nejdu tam na koncert, takže mi je celkem jedno, co to bude za hudbu (i když to podle programu vypadá přesně na to, co vůbec nemusím).

Michaela Nováková, studentka VŠE
(obor: Cestovní ruch a regionální rozvoj, 3. ročník)

Na Andělský party jsem byla minulý rok s kamarádkou a opravdu jsem si to užila. Přestože jsem tam moc lidí neznala, cítila jsem se fajn a poznala jsem pár nových lidí. Tento rok vyrazím zase!

Přijď si užít Andělskou party 14. prosince do P.M. klubu!

Čeká tě nabitý program a soutěž o nejREPRESENTativního anděla.

Program

18:00 – The Limes (profil na Bandzone)
19:05 – UniQue (stránka na Facebooku)
19:30 – 20:30 – Takin´off (webové stránky)
21:00 – 22:00 – Gojko Mitič Klan ( profil na Bandzone )
22:00 Street Force Crew
22:30 DJ Miloš Sádecký a andělské hemžení v rytmu všech hudebních stylů

Vstupné na místě 100 Kč.

1 529 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

3 komentáře: “Anketa: Proč jdu na Andělskou party?”

  1. Zuzu napsal:

    Na Adělskou mě zlanařili vloni starší kolegové z MKPR a byť jsem nadávala na konání akce v PONDĚLÍ (!), rozhodně nebylo čeho litovat. Naopak. Super akce, skvělá organizace, výborný program i moderátor, kamarádi a známí z celé FSV. Navíc – kdo by si nechtěl zařádit v masce?:-) Protože jsme nechtěli nechat tuto akci zapomenout, naopak jsme do ní chtěli vnést něco svého, nechali jsme si poradit od loňských mazáků ze třeťáku a náš ročník rozjel přípravy na letošní andělské hemžení. Vydupali jsme si posílení barů a obsluhy,stejnou cenu lístků v předprodeji (60Kč) a snad i jednodušší kontrolu u vstupu. Takže tenhle rok jdu na Andělskou znovu, sice budu trošku v pozici, ale věřím, že i tak zbyde čas na relax. Přece jen by byla škoda svůj pracně vyrobený kostým nevyužít. Takže za týden opráším křídla a letímeeee!:-)

  2. Michal napsal:

    Jukněte na naši VIDEOPOZVÁNKU na Andělskou party, strašně se mi líbí 🙂 🙂

  3. Patrik napsal:

    Tolik hezkejch holek na jednom místě nikde jinde nenajdete! Loni to byla fakt síla, letos tomu bude nejinak.