Téma andelska-party

Anketa: Proč jdu na Andělskou party?

pc080122.jpg Máš už lístky na Andělskou party, nebo ses ještě nerozhodl(a), jestli vůbec půjdeš? Podívej se, proč se tam letos chystají tví spolužáci. (Pokračování textu…)

V P.M. se sletělo 800 andělů z FSV

AnděléTři dny uběhly od svatého Mikuláše, když se v pondělí 8. prosince konala v klubu P.M. Andělská party FSV. Tato první akce celofakultního rozsahu a dosahu měla své kořeny v původní myšlence organizátorů – studentů Marketingové komunikace a public relations – uspořádat adventní večírek IKSŽ sbližující studenty žurnalistiky a MKPR, neboť se vzájemně téměř neznají, ač spolu tvoří jeden z institutů fakulty. Měřítko předvánočního žurnalisticko-marketingového seznamování se ale záhy rozrostlo na celou fakultu. (Pokračování textu…)

Hledej svého anděla, aneb FSV paří!

Křídla

Ještě jsi nikdy nepařil v pondělí? Nevadí, všechno je jednou poprvé! Stejně jako první studentská celofakultní akce nesoucí název Andělská party. Pondělí 8. prosince je právě dnem mikulášsko-adventního řádění, ke kterému dojde v klubu P.M. v ulici Trojické, nedaleko Palackého náměstí. (Pokračování textu…)