Také sociologové mají emailovou konferenci

Naprostou novinkou na ISS je e-mailová konference, která slouží k hromadnému zasílání důležitých zpráv. Nedávno jí rozběhl Michal Osuský. „Prostě mě to napadlo. I když myslím, že původní inspirace byla z IES, že tam svého času něco takového měli a já jsem se tam inkognito tajně přihlásil,“ upřesňuje Michal.

Do konference mají přístup všichni, ale musí se nejprve zaregistrovat přes webové stránky ISS. Když se zaregistrují, začnou dostávat aktuální zprávy – především pozvánky a také informace o odpadající výuce. Spamu se podle Michala bát nikdo nemusí: „Rozesílány jsou zatím dva až čtyři e-maily měsíčně. Existuje adresa iss@yahoogroups.com, na kterou když něco pošlete, dojde to všem přihlášeným. Podmínkou a zároveň ochranou proti spamu je, abyste byli přihlášení k odběru, tedy členem skupiny.“

Do konference je zatím přihlášeno 62 lidí (studentů, pedagogů a možná i ne-iss-áků). Michal proto plánuje vylepšení systému, což by mělo zároveň přilákat nové odběratele. „Návrhy na vylepšení vítám, plánuju upozornit na tuto funkci pedagogy a ostatní, kteří obsluhují naší webovou stránku, aby konferenci uměli používat a mohli zasílat informace,“ prozradil své plány Michal.

178 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

    žádné články nenalezeny

Komentáře nejsou povoleny.