Pro Sociál si přišel i primátor Bém

DuoVydavatel Sociálu, sdružení UK media, zažil na letošním Majálesu obrovský úspěch. Celodenní online zpravodajství přitáhlo k jeho infostánku rekordní počet návštěvníků, mezi nimi i pražského primátora Pavla Béma. Ten si odsud odnesl i aktuální číslo Sociálu.

Připojení k internetu, bleskurychlý mediální servis portálu UKáčko.cz a online fotogalerie z Majálesu udělaly z informačního stánku UK media jedno z nejvytíženějších míst v celé Stromovce. Přímo v něm totiž mohli návštěvníci na jednom z počítačů sledovat průběh festivalu. Spolu s aktuálním zpravodajstvím na web přibývaly i fotky, o jejichž zhlédnutí byl na místě zájem především.

TrioPrimátor Bém a rektor Hampl na Majálesu.
Foto: Martin Kolář (UKáčko.cz)

Vrcholný bod nastal kolem osmé večerní, kdy se blížilo vyhlášení výsledků volby krále Majálesu. Do atmosféry napjatého očekávání dorazil rektor Univerzity Karlovy Václav Hampl. O něco později přijel i primátor hlavního města Pavel Bém. Oba se ještě před svým vystoupením zastavili i u stánku UK media a odnesli si poslední čísla Sociálu i FFaktu. Primátor Bém chválil i portál UKáčko.cz „Jste úžasně živí,“ řekl při pohledu na jeho stránky.

Informační stánek vydavatelství byl součástí Jarmarku studentských organizací. Pod hlavičkou UK media zde společně prezentoval svou činnost Sociál, FFakt i UKáčko.cz. V sousedních stáncích se představili například Juristi, Inventura demokracie nebo Ekoleje.

929 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

Komentáře nejsou povoleny.