Předvolební průzkum: Koho volí FSV?

pruzkumxs
Která politická strana je studentům FSV nejsympatičtější? Kdo podle nich vyhraje předčasné volby? Zapojte se do našeho průzkumu a nechte promluvit čísla!

1 697 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (5 hlasujících, průměrné hodnocení: 3,40 z max. 5)
Loading...

Související články:

5 komentářů: “Předvolební průzkum: Koho volí FSV?”

 1. Alena napsal:

  Nechci v tom moc šťourat,ale…otázka:“Jaká strana má v těchto volbách Vaše největší sympatie?“neříká nic o tom koho se chystám volit, ale pouze o tom kdo je mi nejsympatičtější…a myslím,že nebude jen můj případ, že volím takticky,(tedy nejmenší zlo) nikoli mě nejsympatičtější stranu. Proto se asi z této anketky nedozvíme KOHO volí FSV, ale kdo je FSV nejsympatičtější…

 2. jindrich napsal:

  hele, taky ti v tom nechci moc šťourat, ale nabídka stran není úplně v pořádku, vzhledem k tomu, že tam nejsou všechny strany. Vysvětlit by se to dalo tím, že tam jsou jen ty současné parlamentní, což ale top 09 není. tedy to prostě není úplně dobře a neutrálně udělaný dotazník.

 3. heda napsal:

  Aleno: uznávám, titulek není zcela přesný (zato se možná vyplatí počkat na interpretaci)

  Jindro: strany byly vybrány na základě předvolebních průzkumů STEMu, CVVM a několika velkých českých deníků (aktuálních v době zveřejnění tohoto průzkumu) – každé šetření připustilo do parlamentu kromě ODS, ČSSD a KSČM jiné strany, jejich sloučením vznikl právě tento výběr.

 4. mirek napsal:

  jindrich: Nemáš pravdu, TOP09 je parlamentní stranou a dokonce má vlastní senátorský klub „TOP 09 a Starostové“ (bývalý Klub otevřené demokracie).
  Jinak v dotazníku samozřejmě můžete napsat i jinou stranu než jen ty nabízené.

 5. DPB napsal:

  zajimalo by me jak dlouho umoznuje zakon o pol stranach fungovat uskupeni, potazmo vstoiupeni do voleb subjektu , ktery ma jen pripravny vybior aani jeste nemel ustavujici sjezd…

  to, ze je nekolik zakonodarcu pod hlavickou toho uskupeni z nej jeste nedela legalne parlamentni stranu. to jen tka na okraj k zamysleni.ale jsem rad ze jsou!