Dubnový Sociál

Sociál duben

Dubnový Sociál s komiksem stojí za přečtení. Obzvláště vypečená je rubrika Názory: Ať se tedy fakulta přejmenuje (M. Petrusek), Svobodná, neoteplená věda (replika K. Husové od J. Průši), Ekonomie v Čechách jako nadvěda?, Brno vs Praha vs sociální vědy, Těžká matematika k současné ekonomii patří, Magistři z ISS : „I servírky berou víc!“

V rubrice UK, FSV se dočtete o zásadním nedostatku domlouvání pobytů v zahraničí (Erasmus), o pionýrském newsletteru IES, a samozřejmě jsme nechyběli na zasedání Senátu. V Anketě jsme se ptali, jak kdo slaví a slavil Velikonoce.

Rozhovor s Lenkou Rovnou nejen o Evropě a její budoucnosti, ale i o politické kultuře, o olympiádě v Číně, radaru v Brdech i problémech FSV.

Tématem čísla je matematika na IES, bez které se člověk v Opletalce neobejde. Za poslední tři roky ji dva ročníky zvládly s úspěšností pod 50 %.

Chcete vidět podrobný obsah včetně náhledu všech stran? Podívejte se!

Institutové rubriky: Squash a párty na IES, Sociologické večery, nový program Bezpečnostní studia, novinky v SIMSu a anketa mezi posluchači Úvodu do politologie.

Nechybí Fotostrana a dále jsme přidali články o studentských projektech Majálesu a Pavlači a hlavně o strašidelné hře mafia, která probíhá i na FSV. A v Zahraničáku se píše o Belgii.

K dostání na vrátnicích v Hollaru a Opletalce. V Jinonicích k dostání v bufetu a u stolečku. A to vše od úterý 8. 4. 2008.

Dlouhý náhled


2 623 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

  žádné články nenalezeny

5 komentářů: “Dubnový Sociál”

 1. Moderátor napsal:

  Obzvláště vypečená je v nové čísle Sociálu záměna politoložky Šušlíkové za Šuplíkovou. Povedené, pobavilo 🙂

 2. martin polívka napsal:

  njn..lesk a bída spellchecku a automatických oprav ve wordu. Technika je zkrátka dobrý sluha, ale zlý pán.

 3. Radovan Fišer napsal:

  moderátor: aspoň že to pobavilo 🙂 za „odměnu“ budeme mít, jestli to vyjde, s paní šušlíkovou rozhovor

  martin: podezříváš nás snad, že jsme najali editora z Redmondu?

 4. ladis1984 napsal:

  mně teda rozhodně nejvypečenější připadne fotka Sedláčka:-)

 5. b-real napsal:

  automaticke opravy sou fajn…pokud nemate prezentaci u klienta…a misto „Active Invest“ nevyskoci „Active Incest“ 😀 a to se opravdu stalo…