Bude fakulta tančit v tovární hale?

Základní otázky o podobě příštího fakultního plesu se řešily na schůzce plesového výboru, která se uskutečnila 12. května na Hollaru. Výbor se po několikahodinové diskusi přiklonil k netradiční podobě plesu, která by oslovila širší akademickou obec naší školy. Uvažuje se dokonce i o alternativních prostorech jako jsou karlínské tovární haly či divadlo Archa.

Schůzky, kterou svolal proděkan pro public relations Miroslav Kunštát, se zúčastnilo pět studentů z IMS, IPS a IES. Zástupci sociologie či žurnalistiky se zatím neozvali.

Zatím není zcela jasné, zda se ples uskuteční na podzim či až po zkouškovém období. Vzhledem k tomu, že ples má oslavit 15. výročí založení fakulty, se však plesový výbor zatím kloní k dřívejšímu termínu. Jako nejpravděpodobnější se tedy jeví listopad.

Martin Palán, předseda Studentské samosprávy IMS, navrhl, aby se v průběhu plesu představily jednotlivé instituty, a to formou různých krátkých představení, rozhovorů či výstavy.

Hudební program by měl být též co nejpestřejí. Kromě tanečního orchestru by měly vystoupit i kapely s výraznějším profilem. Uvažuje se o world music či latině. Noční zábavu by si vzal na starost DJ.

Příští schůze těch, kteří se na plesu chtějí organizačně podílet, se uskuteční v pátek 27. května od 9:00 v hollarské místnosti číslo 11. Kontakt na proděkana Kunštáta: kunstat@fsv.cuni.cz

384 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

    žádné články nenalezeny

Komentáře nejsou povoleny.