Na Ladronce proběhl ekonomický teambuilding

E-klub opět uspořádal akci, na kterou zúčastnění budou ještě dlouho se slzou v oku vzpomínat. Bylo baboletní odpoledne a prváci plni očekávání se nejistě trousili Ladronkou k volejbalovému hřišti na den prváků. Netušili, jaké team-building hry na ně čekají.

Netušili, že dalších pět hodin budou hrát táborovou hru po celé Praze. A naprosto nečekali, že další pondělí ve škole bude tak příjemné, protože když člověk najednou zná okolní tváře, cítí se jako doma.

Po úvodu v Ladronce, který zahrnoval týmové soutěže ve volejbalu, ultimate frisbee, hře na rychlost spočívající v důkladném zatočení hlavy (aneb proč proboha nemůžu jít rovně?!) a v jiných šílenostech se atmosféra dokonale uvolnila. Přišlo losování týmů pro Tour of students´ Prague. Její zadání bylo jasné: čím rychleji projdeš 10 kontrolních bodů, ke kterým tě postupně zavede rozluštění 10 šifer, tím rychleji spočineš v hospodě Sklep. To pro prváky-freshmen byla motivace více než silná.

Pro řadu z nich však byla zadání hlavolamů nejen neřešitelné, ale dokonce frustrující.
„To jsem vážně tak omezený, že jsem ničemu nepřišel na kloub?“ ptal se Tomáš. Útěchou pro prváky, kteří na tom jsou podobně jako on, je fakt, že první dva týmy dohromady vyřešily celkem čtyři úlohy z dvaceti. Jsou tací, kterým se to zdá neuvěřitelné. Proto jsme vybrali ilustrační zadání: je řada deseti slov ve dvou řádcích, z nichž každé má část svých písmen napsáno kapitálkami. Bystří studenti si pravděpodobně všimnou, že jsou to první slova známých přísloví a že počet velkých písmen v nich značí pořadí klíčového písmene ve druhém slově onoho přísloví. Z takto vyjmutých slov pak vznikne heslo, v tomto případě Klub Hvězda.

Podle oslovených účastníků splnila akce svůj účel. „Byl to vynikající zážitek, bez kterého bychom se nyní ve škole nemohli bavit tak dobře. A jen díky ochotným lidem z vyšších ročníků jsme zažili svá první zaspání zastávky v noční tramvaji,“ říká Tomáš.

599 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

Komentáře nejsou povoleny.