Kampusák se vrací, chystá univerzitní talkshow

palan-martin-v1Ekonom Tomáš Sedláček, děkan 1. LF Tomáš Zima a písničkář Dominik Kotyza jako první usednou v „horkém křesle“ v Talkshow Martina Palána. Absolvent IMS a někdejší král Majálesu se tak vrací na akademickou scénu.

Zpěvák, herec, bavič Martin Palán (aka král Kampusák) si vyzkouší další originální roli. V sobotu 28. listopadu ho totiž poprvé diváci uvidí jako moderátora vlastní zábavné šou. „Talkshow Martina Palána“ má být obdobou populárního pořadu „Uvolněte se, prosím!“ a týkat se má hlavně Univerzity, jak napovídá i výběr hostů.

O nedostatek zajímavých témat Palán strach rozhodně nemá. „Na univerzitní půdě se dá mluvit o všem,“ směje se. I pro hosty to podle něj může být zajímavý způsob, jak se představit nebo zviditelnit. Celou akci totiž pořádá ve spolupráci se studentským portálem UKáčko.cz.

Pevný bod „Káčtyrky“

Talkshow chce Palán pořádat ve studentském klubu K4, a to pravidelně každou poslední sobotu v měsíci. Do programu „Káčtyrky“ by tak přibyl další pevný bod. Zatím se totiž ve studentském klubu pod rektorátem konají převážně jednorázové akce.

Těch ovšem rozhodně není málo a některé jsou docela nápadité. Například „Přines si svou kru party“ pobaví už svým názvem a dost možná přitáhne velkou část publika hlavně ze zvědavosti. Jde totiž o seznamovací večírek studentů ochrany životního prostředí (PřírF). Motto jejich „otrkávací“ party zní „A ledy tají…“ a na programu je i soutěž o nejhezčí (ne nutně ledovou) kru.

V neposlední řadě se v K4 potkáte i se Sociálem, a to nejen u baru, kde je běžně k zakoupení. Spolu s bratrským FFaktem pořádá totiž ve čtvrtek 26.11. „Be SociatiFF“ party určenou studentům FSV i FF. Na programu je pohodvá hudba, autorské čtení i speciální akce na baru.

Pozvánky na akce najdete na Facebooku, bližší informace na UKáčku.cz, na plakátech po fakultách a na letácích přímo v K4.

Foto: UKáčko.cz

994 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (1 hlasujících, průměrné hodnocení: 1,00 z max. 5)
Loading...

Související články:

Komentáře nejsou povoleny.