Fakulta sociálních věd bude plesat

Plesová sezóna pomalu vrcholí a ples Fakulty sociálních věd se blíží. Po úspěchu loňského ročníku, který se konal ku příležitosti 20. výročí fakulty, se organizátoři rozhodli akci uspořádat opět v Národním domě Na Smíchově a to ve čtvrtek 22. března 2012 od 19:00.

Pódium ve Velkém sále bude patřit Golden Big Bandu Praha. Sedmnáctičlenný orchestr má ve svém repertoáru taneční standardy, současné hity i klasické jazzové a swingové kousky. Do jazzu a swingu bude laděno také předtančení. Pokud by návštěvníci plesu chtěli být styloví, pak mohou inspiraci pro své outfitty hledat v módě 20. let minulého století, kdy se dámy ve společnosti neobešly bez šatů s třásněmi a čelenkou s pérem a pánové si potrpěli na fraky a klobouky.

Zábava ve druhém sále se ponese v poněkud jiném duchu. Těšit se můžete na hudební pecky v podání kapel The Limes, Twisted Rod a Prague Conspiracy. Chybět nebude pochopitelně ani tombola, ve které na výherce čekají kurzy jazyků, tance i vaření, knihy, vstupenky do kin a divadel a mnoho dalších cen. Utajovaným bodem programu je půlnoční překvapení. To proběhne před zraky diváků ve Velkém sále s úderem dvanácté.

Součástí letošního Plesu FSV bude také afterparty. Večírek s DJ začne v 00:30 v klubu Futurum, který se nachází přímo v objektu Národního domu.

121 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

Komentáře nejsou povoleny.