Jinonice do komerce!

Podobné a mnohdy i podstatně originálnější informace začaly kolovat po zvolení všech pěti kandidátů za IES do studentské komory AS. Zlí jazykové tvrdí, že historicky nejsilnější mandát IES v AS bude zneužit k egoistickému usurpování moci a finančních prostředků. Prý existuje plán na komerční využití budovy v Jinonicích a následné odsunutí výuky tamních institutů do severočeského Terezína. Pravda je však zcela jinde.

Senátoři za IES jsou naopak velmi přátelští a k institutům v Jinonicím cítí lásku takřka otcovskou a potřebuju je ochraňovat a plnit jejich žaludky, zatímco IKSŽ, jakožto nejstaršímu institutu, hodlají zajistit klidné a pokojné stáří plné hojnosti. (Otcovská rada: „Nebudu tě živit věčně, Jinonice do komerce! synku!“).

Naše predominant policies jsou například spravedlivější přerozdělování finančních prostředků v rámci FSV, zdokonalení stipendijního algoritmu a omezení distribuce giffenových statků v Jinonicích (bagety levnější nebudou). Další neméně důležitou politikou je přímá podpora vědecké činnosti, což s sebou přinese omezení prodeje návykových látek v bufetu na akademické půdě v Jinonicích (statky obsahující alkohol a nikotin).

Na závěr bychom rádi poděkovali našim voličům z IES, kteří v nás vložili svou důvěru. Nezklameme Vás! Poděkovaní si také zaslouží naši příznivci z řad politologů, sociologů, žurnalistů a mezinárodních teritoristů. Jsme tu s Vámi a pro Vás!

Vaši oddaní senátoři
Boril Šopov Štěpán Minařík Jakub Vilhelm

596 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

Komentáře nejsou povoleny.