Téma propagace

Fakultní PR poprvé v rukou experta

kolmannová2„Propagovat fakultu na Facebooku? Klidně,“ říká čerstvá proděkanka pro vnější vztahy, PhDr. Denisa Kasl Kollmannová. Od svého nástupu prý zatím hlavně „hasí, co se dá,“ rozhodně si ale s prací ví rady. „Stavu propagace mi místy bylo až líto,“ přiznává doslova. (Pokračování textu…)

Profesor Martin Potůček: „Milí studenti, kandiduji.“

Foto: Ondřej Blažek

Na křeslo v Evropském parlamentu si dělají zálusk i akademici z FSV. Jeden z nich se v rámci předvolební kampaně stal bilboardovou tváří, další takovou příležitost něměli a tak se zviditelňují jinak. Profesor Martin Potůček (KVSP) například o svých plánech zpravil své studenty přímo mailem. (Pokračování textu…)

Středoškoláci téměř neví o ekonomii na FSV

Opletalova Ačkoliv se vedení školy snaží, nadaní studenti se do Opletalky dostávají spíše náhodou. Přitom se zdá, že všechny standardní cesty řešení již byly vyčerpány. V drobné anketě tázající se na známost IES odpovědělo deset z deseti dotazovaných studentů druhého ročníku bakalářského studia, že IES je neznámá škola.
(Pokračování textu…)

Výzvy IES: kvalitní výuka, lepší propagace

Opletalova Na plénu Institutu ekonomických studií, kterého se účastní kantoři a celé vedení školy, se řešily nové studijní obory a celkový rozvoj IES. Kromě otázek rozvoje se mluvilo i o praktických problémech.
(Pokračování textu…)