Student fest je opět tady. Měsíc studentů začíná

Již jen pár dní zbývá do vypuknutí jedné z největších studentských akcí v ČR! Festival Student Fest se letos rozrostl na 5 klubů a nabídne dosud největší porci hudby a zábavy. Více než 30 umělců, 7 žánrově odlišných stageí a hlavně… studenti – tedy základ, který tvoří Student Fest od jeho počátků.

4.4. Osud tomu chtěl, aby se 4. ročník festivalu odehrál na toto magické datum. A protože už pomalu festivalově dospíváme, rozhodli jsme se obohatit letošní nabídku – jak hudebně, tak prostorově. K tradičním klubům Rock Café, Vagon, Chapeau Rouge a K4 přibyl ještě Popocafepetl na Újezdě. Hudební nabídka je obohacená hlavně o zahraniční kapely. Na Student Festu zažijete rockový nářez od Searching For Calm (PL), dancehallový parket na Kingston Cruisers (HU), jazzové orgie v podání Waltera Phishbachera (USA) nebo živý dubstep od Fat Burning Step (PL). Z českých projektů se můžete těšit na Hentai Corpotation, The Spankers, Zrní, Hi-Fi a desítky dalších.

Letošní ročník zahajuje plánovaný měsíc studentů, jenž započne ve stejný den a vyvrcholí pražským Majálesem. Na festivalu by též měli promluvit kandidáti na krále Majálesu a oficiálně se představit svým „voličům“. Jako zahřívací akce bude pro návštěvníky připravena Era bojovka – orientační běh mezi kluby o desítky cen (finanční odměna nebo lístky na festival). Pro každého běžce nápoj zdarma a pro prvních 50 stylové tričko. Držíme se hesla, kdo dřív přeběhne, vyhraje! Přijďte si tedy před samotným festivalem rozproudit krev a oběhněte všechny kluby co nejrychleji. Záleží pouze na Vaší volbě, která cesta bude nejrychlejší.

Bohaté žánrové menu a mladé naděje

Známy jsou též výsledky soutěže studentských kapel. „Do soutěže se nám přihlásilo více než 60 kapel. Jen v prvním týdnu hlasovalo na našich webových stránkách přes 6000 lidí. Máme velkou radost z toho, že první ročník soutěže vzbudil takový zájem. Výherci Barbar Punk gratulujeme a všichni návštěvníci si budou moci kapelu poslechnout na Student Festu na Era main stage,“ komentuje první ročník soutěže jeden z organizátorů, Jan Jelínek.

Kromě Era main stage převážně v rytmu reggae se můžete těšit také na Bandzone.cz rock stage, Alternativa.cz stage, Electro-rock stage či exkluzivně na Mladí Ladí Jazz fusion stage. Speciální program a velkou porci hudební zábavy letos přináší také Student Fest – Electronic Division, která nabídne DNB FEVER drum&bass stage se slavným holandským producentským duem June Miller, a dubstepovou stage pod patronací Dunění.cz, kde kromě živého dubstepového basáka Bonda a jeho polského projektu Fat Burning Step zahraje dubstepový set právě i June Miller. To vše za hvězdného doprovodu projektů z Čech i zahraničí.

Nenechte si ujít nezaměnitelnou atmosféru festivalu a jedinečný hudební zážitek, ať už jste zpocení fanoušci z prvních řad rockových koncertů, utančené slečny houpající se v rytmu reggae a ska, jazzmani od srdce, šílení funkeři, vymetači nočních dnb a dubstep parties nebo prostě jen lidé, kteří si rádi zajdou poslechnout dobrou hudbu, na letošním Student Festu si určitě najdete to své a určitě poznáte i něco nového.

Vstupné pro všechny do 26 let na celý festival činí 150Kč, pro ostatní pak 250Kč. V prodeji jsou také samostatné lístky na Student Fest – Electronic Division, které si můžete koupit v Chapeu Rouge za 80Kč. Lístky na celý festival je možné zakoupit v předprodeji bez poplatku přes PaySec na webových stránkách festivalu.

Více informací na www.studentfest.cz.

153 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

Komentáře nejsou povoleny.