Skandální odhalení: FSV hlavním odborem MZV

Myslet si, že FSV je vysokoškolskou vzdělávací institucí, je stejný omyl, jako kdyby si Musílková namlouvala, že je stále ředitelkou. Univerzita je totiž jen krycí název. Ve skutečnosti totiž univerzita, potažmo FSV, slouží jako lákadlo a návnada pro státní návštěvy.


Ministerstvo zahraničních výzvěd (zkracované jako MZV) totiž šikovně využívá jejího mýtického postavení nejstarší univerzity ve střední Evropě. „Zkuste Amíkům říct, kdy byla UK založena. Spadne jim čelist a prvním letadlem je tady máme. Musí ten zázrak vidět na vlastní oči,“ vysvětluje ministr výzvěd Metoděj Nesvoboda. Časopis Sociál, který vždy zůstává s Vámi, přináší exkluzivní objev.

Fakulta systematických výslechů, jež se uvádí pod zavádějící zkratkou FSV, je přes vedení nejstarší univerzity ve střední Evropě přímo napojená na Ministerstvo zahraničních výzvěd. Ba dokonce na MZV tvoří jeden z hlavních odborů. Pracovníci FSV patří nejen k české, ale i středo- a celoevropské politické smetánce, a to jak honorárně, tak platově. Mnozí zaměstnanci, jejichž funkce na FSV je označována jako „demagog I. – IV. ráže“ (nezaměňovat s podobně znějícím „pedagog“), umně využívají svých zahraničních konexí a přátelství, proslulé jsou např. vazby na francouzské politologické kádry. Spojení s Ministerstvem výzvěd dokládá i instituce Úřadu pro masivní výměnu (ÚMV), jež je přímo financován z rozpočtu Ministerstva a který zároveň slouží jako centrální informační zdroj pro Fakultu výslechů. Nejčastěji jsou využívány archivy dokumentující nátlakové a výzvědné metody, od vymývání mozku po důmyslné mučící metody.

Není-li FSV elitní vzdělávací institucí, jak si mnohá neinformovaná státní návštěva myslí, k čemu tedy ve skutečnosti slouží? Fakulta systematických výslechů je hlavním nástrojem české zahraniční politiky, slouží jako přímý informační kanál a shromažďuje diverzantské podklady pro masivní politickou expanzi ČR na světovou velmoc. „Na té naší výslechové fakultě musíme i z toho nejposlednějšího atašé vyždímat maximum. Chci vědět od A až do Ž o Aljašce až po Nový Zéland. Jak to provedete, to mě nezajímá, ale při odletu letadla mi na stole bude ležet tlustospis o každé návštěvě,“ říká ministr Nesvoboda na přísně tajné nahrávce, kterou Sociál za tučný obnos získal od odstupujícího demagoga FSV, jenž kdysi patřil k prominentním vyzvědačům na fakultě.

Toto odhalení podporuje i skutečnost, že na nenápadných chodbách FSV, ze kterých se vstupuje do jednotlivých výslechových cel, byly nedávno nainstalovány nahrávací bedničky, jež zaznamenávají každé vyslovené slovo. „Když systém, tak systém. Z každé návštěvy je nutné vysát maximum. Ministerstvo po nás chce komplexní dokumentaci, kolikrát tomu musíme přizpůsobit i výslechové metody, takže diplomatická mise je někdy jen jednosměrná. Lákadlo nejstarší středoevropské univerzity využíváme jako návnadu pro státy celého světa. Nejvíce teď působí v Asii a v Japonsku,“ vysvětluje etablovaný tajemník fakulty.

A jak hodnotí Ministerstvo práci fakulty? „Bez Fakulty výslechů bychom pořád vláli na ocase. Nátlaková a výzvědná činnost se historicky prokázala jako nejúčinnější metoda získávání informací. Výslech jako nástroj zahraniční politiky zajistí České republice neustálý přísun informací ze všech možných států světa. Je na nás, zda udržíme nejmocnější lákadlo pro tento postup – pověst středověké Universitas Carolina,“ říká ministr Nesvoboda.

721 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

Komentáře nejsou povoleny.