Na FSV se v září chystají konference i diskuse

Fakulta sociálních věd rozhodně neustrnula v prázdninovém tempu a ještě před začátkem nového akademického roku se na její půdě odehraje hned několik zajímavých diskusí a konferencí, a to dokonce s mezinárodní účastí.

Centrum pro sociální a ekonomické strategie FSV UK pořádá aktuální tematickou diskusi Aktuální problémy ochrany energetické kritické infrastruktury ČR. Ta se uskuteční ve středu 14. září 2011 od 15 do 18 hodin v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR. Podrobné informace naleznete v programu. K účasti je nutná registrace na adrese sbp@fsv.cuni.cz do pondělí 12. 9. 2011.

Institut politologických studií FSV UK pořádá doktorandskou konferenci s názvem Současné formy vládnutí: národní, lokální a mezinárodní, která se odehraje dne 15. září od 9 do 17 hodin v Jinonicích. Podrobnosti naleznete v programu.

Paul Felix Lazarsfeld – His Methodological Inspirations and Networking Activities in the Field of Social Research je název mezinárodního sympozia, které 25. až 27. září 2011 pořádá Fakulta sociálních věd UK ve spolupráci s Fakultou sociálních věd Vídeňské univerzity a Světovou asociací pro výzkum veřejného mínění (WAPOR). Toto sympozium je věnované metodologickým inspiracím díla významného světového sociologa Paula Felixe Lazarsfelda a historii a souvislostem jeho úsilí o institucionalizaci empirického sociálního výzkumu. Zúčastnit se je možné i samostatné sekce sympózia odpoledne 27. září 2011, kterou bude tvořit workshop Masarykovy české sociologické společnosti, sekce metod. Více informací na stránkách celé akce.

226 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

Komentáře nejsou povoleny.