Módní přehlídka na plese FSV?

Přípravné práce na výročním fakultním plesu jsou v plném proudu. Zasedání plesového výboru 6. října se však kromě proděkana Kunštáta účastnili jen studenti politologie, teritoriálních studií a jedna ekonomka.

Velké hudebně-taneční mecheche, kterým chce fakulta oslavit 15 let své existence, dostává konkrétnější podobu. Ples se odehraje 16. března v bývalé libeňské továrně, dnes alternativním klubu Abaton. Kromě klasického bigbandu v hlavním sále bude ve vedlejších sálech vyhrávat – účastníkům Srandaplesu IMS známá skupina – Sekáme latinu. Další hudební soubory se však stále hledají. Nebude chybět ani předtančení, jehož organizaci si vzal na starosti student druhého ročníku politologie Petr Juza. Zájemci o spolupráci se mu mohou hlásit na speciální adrese predtanceni@seznam.cz.

Celá akce se má linout v duchu půlkulatého výročí založení fakulty, což připomenou fotografie ze života fakulty. Ty budou buď po objektu rozvěšeny, anebo se budou promítat na stěny. Vybavení Abatonu umožňuje takřka cokoli. Dost možná i modní přehlídku a prodej protikomunistických triček, s čímž přišel předseda SIMSu Martin Palan. On společně se žurnalistou Lukášem Milotou a jednou, zatím neobjevenou, dámou by měl ples uvádět.

Mnoho detailů jako třeba tisk vstupenek je již vymyšleno. Oříškem však zůstává aktivizace studentů ostatních oborů. Na schůzi výboru se hovořilo především o studentech marketingové komunikace, kteří by mohli – v rámci výuky – vytvořit plakáty a další propagační materiály. S tímto návrhem se také proděkan Kunštát obrátí na sekretariát žurnalistického institutu.

711 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

Komentáře nejsou povoleny.