MISS UK: Osm finalistek vybráno

Dne 29.10. se v pražském hotelu Intercontinental uskutečnil legendárně první casting soutěže Miss UK. Zúčastnilo se jej přibližně třicet studentek Karlovy Univerzity. Do finále jich však postoupilo jenom osm nejlepších. Ty svedou další souboj už prvního prosince v klubu Roxy, kde bude probíhat finálový večer. Kterými disciplínami musely holky na castingu projít? A co je nejvíce zaskočilo?

Účastnice Marie Chamillová (fakulta pedagogická, oblast učitelství biologie) o průběhu řekla:

„Už jsem na několika miskách byla a musím říct, že ani tato mě nezklamala. Jsem velmi spokojena s organizací.“ Na otázku, jaký byl průběh castingu, Marie odpověděla: „Byla to klasika, tří disciplíny, kdy jsme se v první části musely představit a uvést obor, který studujeme. V druhé disciplíně se nás jednotlivě ptali na naše kladné a záporné vlastnosti, a pak nám dali jednu otázku přímo na tělo. Moje například zněla, co si myslím o pirátech v Somálsku. Jako poslední disciplína byla promenáda v plavkách.“

 Po vyhlášení výsledků nastalo měření a krátké focení finalistek v hotelu. Co je nejvíce zaskočilo, finalistky odpovídají: „Určitě druhá disciplína, kdy jste nevěděli, na co se vás zeptají. Když nemáte ani minutu na rozmyšlenou a položí vám otázku, jestli si myslíte, zda globalizace vede k zániku lidstva, musíte rychle improvizovat.“

A jak při hodnocení postupovala porota?

„Na první disciplínu se měly holky obléct do toho, v čem se cítí pohodlně. Tady jsme hodnotili jejich styl oblékaní a samozřejmě první dojem. Ve druhé jsme se zaměřili na pohotovost, umění se vyjadřovat a taky na jejich intelekt. Při promenádě v plavkách jsme se zaměřovali na souměrnost jejich postavy, chůzi a sexappeal, který z nich vyzařoval,“ dodává členka poroty Anetta Hoffmannová.

Dále děvčata čeká focení a vybírání oblečení na finálový večer. Kdo by je však chtěl poznat blíže, tak se právě spouští kampaň na facebooku  „Vyfoť se s misskou“, která bude probíhat až do začátku prosince.

Petra Karbanová

Foto: Matěj Vaněček

Další fotografie z castingu:

1 088 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (1 hlasujících, průměrné hodnocení: 5,00 z max. 5)
Loading...

Související články:

    žádné články nenalezeny

Komentáře nejsou povoleny.