Květnový Sociál stále v prodeji!

Titulní strana květnového Sociálu

Po několika týdnech odříkání jsme pro studenty a pedagogy vytvořili další díl seriálu „„Sociál, časopis studentů FSV“. V tomto díle si budete moci smlsnout na několika lahůdkách, nevyhnete se klasickému českému těžkému jídlu v podobě názorového střetu elity FSV o globální oteplování a nakonec se zakuckáte u zábavných článků, které jsou obzvláště vypečené. Nečíst Sociál, to si v dnešní době nemůžete dovolit!

Prodej byl ukončen.

Prohlédněte si celý obsah nového čísla!

Studium a práce: zkušenosti studentů z IES, IKSŽ, IMS a ISS. Zajímá vás, kolik bere ekonom zaměstnaný u investiční banky? Anebo prostě co tak obvykle dělají studenti FSV z různých institutů? Kolik jich vlastně pracuje? Dali jsme si tu práci a zjistili to.
Rozhovor s Ladou Šušlíkovou, kterou láska k Maldinimu přivedla k italské politice, vás dostane nejen fotografiemi Martina Janase, který Ladu přesvědčil k odvážným výkonům před objektivem. Řeč se stočila na téma italské politiky, Mladých konzervativců a Mladé občanské platformy a samozřejmě na fotbal a hokej!
V Opletalce přednášel generální tajemník OECD a Opletalka byla na nohou. Na této akci jsme nemohli chybět. Veselý tajemník Gurría povídal a studenti se bavili.
Reportáž z Pavlače a Majálesu samosebou nemůže v květnovém Sociálu chybět. Pavlač letos opět otřásala celým Hollarem, a to ve velkém stylu. A Týna je na styl odborník.
Názorový střet o globálním oteplování stojí za to. Za jinonické v něm kope Kateřina Husová, za opletalské Jan Průša a Pavel Ryska. Padají silná slova, vytříbené argumenty a show má spád. Která strany vás získá do svého týmu?
Děkan píše akademické obci FSV. Požádali jsme jej o to a prof. Víšek skutečně napsal. Co zajímavého nám řekne?

n

n

n

n

n

n

n

{democracy:11}

Jsme hodní… čtěte dále a uvidíte celý květnový Sociál!

A dále

  • Nově sudoku: na přednáškách už se nudit nebudete
  • Dvě strany o IKSŽ: Halada, RTL, přijímačky
  • Studentská unie UK je tu
  • Žijí mezi námi, SPECIÁLní humorná edice
  • Anketa: pedagogové, jak vzpomímáte na své zkouškové období?
  • Sociologové dostávají za své publikace tisíce

Poznámka: na bílé stránce bude překvápko!
Sociál květen

1 644 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

    žádné články nenalezeny

Komentáře nejsou povoleny.