Islámský radikalismus mne zaujal

V letošním letním semestru jsme měli možnost absolvovat předmět Islámský radikalismus, který přednášel externista z Masarykovy univerzity v Brně Tomáš Raděj. Ačkoli byla tato přednáška koncipovaná jako několik přednáškových bloků, které probíhaly pouze od března do dubna vždy ve středu večer, plná přednášková místnost mluvila sama za sebe.

Po překonání několika poznámek na adresu Fakulty sociálních věd v Praze (externista působí na Fakultě sociálních studií v Brně!) a předpotopnosti našich indexů, studenti měli možnost vyslechnout přednášku, která byla podána obsahově zajímavě, ale současně i takovou formou, která udržela pozornost posluchačů. Určitě to byla jedna z mála přednášek na IPS, která reflektovala a vysvětlovala aktuální dění ve světě a i svým způsobem podání se řadila určitě mezi jedny z nejlepších v letošním semestru, které jsem absolvovala.

Pokud bych měla odpovědět na otázku, jestli si myslím, že by se podobné kurzy externistů měly opakovat, moje odpověď by byla jednoznačná – ANO.

Eva Kratochvílová (IPS)
evaaeva@tiscali.cz

903 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

    žádné články nenalezeny

Komentáře nejsou povoleny.