Žurnalisti předvedou, co umí. Pořádají Žurna fest

Že studenti žurnalistiky umí jen psát a maximálně ještě fotit? Omyl. V úterý večer předvedou, že v  nich vězí mnohem víc a mohli by se živit nejen jako novináři, ale třeba i jako… muzikanti. Nevěříte? Tak přijďte na rockový koncert studentů katedry žurnalistiky Univerzity Karlovy, který proběhne v pražském klubu Rock Café 10. dubna 2012 od 19:30.

Jedná se o vystoupení čtyř kapel, ve kterých je zastoupení studentů z prvního ročníku pražské žurnalistiky.

Festival je zdarma, nevýdělečný a slouží výhradně k zábavě a „teambuildingu“ žurnalistů. Zajímavý bude nejen pro fanoušky rockové muziky a nočních tahů, ale třeba i pro potencionální zájemce o studium žurnalistiky, kteří mají možnost setkat se s jejími studenty a dozvědět se užitečné informace.

Můžete se těšit na směs punku a indie v podání kapely Soon Day To (http://bandzone.cz/soondayto), která má za sebou už jedno EP, které pokřtila před více než 200 lidmi hned naproti – v rockovém klubu Vagon.

Dalšími účinkující bude pop-rocková kapela Duckies (http://bandzone.cz/duckies), která má za sebou nedávné vystoupení po boku High Five a River Jordan v pražské Lucerně. Na české klubové scéně působí už 7 až 8 let.

Atraktivní spojení funky muziky a rocku vám nabídne hudební formace Brus Kembl (http://bandzone.cz/bruskembl).

Čtveřici uzavírá kutnohorská alternativní kapele Tie for die (http://bandzone.cz/tiefordie), která v Praze vystoupí vůbec poprvé.

Jako bonus vystoupí speciální složení hned několika studentů žurnalistiky, kteří zahrají pár známých cover verzí.

Akce má i svůj vlastní event na Facebooku.

206 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

Komentáře nejsou povoleny.