Těším se na nový ústřední výbor VZ

Letošní VZ bylo rozhodně nezapomenutelné, a to myslím doslova. Přineslo novou dimenzi, kterou jsme ještě nikdy na výjezdním zasedání nezažili. Všichni jste zajisté již slyšeli a mnozí dokonce na vlastní kůži zažili strasti a slasti společných, eufemisticky řečeno, zažívacích problémů. Přesto četné pozitivní reakce od účastníků VZ na Portáši mě utvrdily, že nějaký vir, který není ani vidět, nemůže rozložit ducha výjezdního zasedání.

Každý vnímáme Výjezdní zasedání asi trochu jinak. Jinak jej vidí osoby, které jezdí od pradávna a srovnávají s ostatními výjezdy a jinak jej vnímají úplní nováčci, které bych zde rád ujistil, že takto náročné VZ jsme tu opravdu ještě neměli. Nerad bych proto hodnotil, jestli VZ bylo dobré či nikoliv. Já za sebe musím říci, že pro mne letošní VZ postrádalo jednu věc. Přestože místo bylo krásné, lepší počasí jsme si ani nemohli přát a ve sparťanských podmínkách se povedl nejen páteční výlet, ale dokonce i konference, neměl jsem jednoduše „VZ náladu“. To je čistě můj subjektivní pocit, který se asi těžko popisuje a plně jej pochopí jen několik zasvěcených.

Výjezdní zasedání stále mění svou podobu a plní mnoho důležitých úkolů. Kvůli rozličným okolnostem je asi nutné trochu jinak přistoupit k samotné koncepci a organizaci Výjezdních zasedání, což my „staré struktury“ asi již nedokážeme.

Tedy ať již se Vám VZ líbilo nebo ne, já skončím optimisticky. Těším se na nový ústřední výbor VZ IMS FSV UK , na zbrusu nová výjezdní zasedání, na svou novou roli řadového účastníka, a doufám v zachování této dle mého názoru dobré tradice na IMS.

Honza Moravec
dosavadní ubytovací a stravovací referent výjezdních zasedání

1 127 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

Komentáře nejsou povoleny.