Téma vyjezdni-zasedani-ims

Výjezdní zasedání IMS v zajetí rytmů a pštrosů

Přelom října a listopadu na IMS již neodmyslitelně patří podzimním Výjezdním zasedáním. To letošní, pořádané od 2. do 5. listopadu v Benešově Hoře na Strakonicku, neslo přízvisko „hudební“.
(Pokračování textu…)

Výjezdní zasedání: Přijde poučení z mírně krizového vývoje?

Uplynulé výjezdní zasedání IMS přineslo kromě skvělé zábavy i některé problémy, které se dříve neobjevovaly. Jak VZ hodnotí Romana Mynaříková a Petr Balla, dva z jeho pořadatelů?
(Pokračování textu…)

Celé IX. výjezdní zasedání se zvrátilo

Tradiční kulturně-společenská událost IMS nabrala netušené rozměry. Slovy člena studentské samosprávy: toto Výjezdní zasedání „zvrátilo“ dění na institutu.
(Pokračování textu…)

Těším se na nový ústřední výbor VZ

Letošní VZ bylo rozhodně nezapomenutelné, a to myslím doslova. Přineslo novou dimenzi, kterou jsme ještě nikdy na výjezdním zasedání nezažili. Všichni jste zajisté již slyšeli a mnozí dokonce na vlastní kůži zažili strasti a slasti společných, eufemisticky řečeno, zažívacích problémů. Přesto četné pozitivní reakce od účastníků VZ na Portáši mě utvrdily, že nějaký vir, který není ani vidět, nemůže rozložit ducha výjezdního zasedání.
(Pokračování textu…)

VII. Výjezdní zasedání: opilci, šamani a sex

Už posedmé uspořádala Studentská samospráva IMS Výjezdní zasedání. Tentokrát se „teritoriální kolektivizace“, jejíž věhlas překročil hranice institutu, uskutečnila na (o)Pilském mlýně v Sedlicích u Blatné. V krásném prostředí jihočeských lesů a rybníků se sešli studenti teritoriálních studií všech ročníků, aby zde prožili několik nezapomenutelných dnů.
(Pokračování textu…)