Téma soutez

SOUTĚŽ o vstupenky na festival!

Máte rádi letní hudební festivaly? Chcete si nejen užívat života, ale pomáhat zároveň i jiným? Pak byste zřejmě měli zamířit na festival Hudbou pro UNICEF, který (jak už sám název napovídá) veškerý výtěžek dává organizaci UNICEF. A nyní máte navíc jedinečnou šanci zažít tuto událost zcela zadarmo – stačí, když s námi budete soutěžit o vstupenky, a čtyři šťastní výherci se mohou těšit na den plný hudby i jiné zábavy!

(Pokračování textu…)

Social Impact Award je poprvé v ČR. Přihlásíte se?

Hub Praha letos poprvé přináší do České republiky Social Impact Award, mezinárodní soutěž pro studenty vysokých škol, kteří mají zajímavý nápad nebo projekt, který kombinuje společensky prospěšné cíle s podnikatelskou aktivitou. Účastníci mohou získat až 4000 eur a odbornou podporu pro rozvoj svých projektů. (Pokračování textu…)

Soutěžte s FSV: Natočte klip a vyhrajte

Fakulta sociálních věd UK vypisuje soutěž o nejlepší studentský videoklip k propagaci fakulty.

Požadavky:
formát: standardní videoformáty (vga, sd, hd …)
obsah: Proč studovat na FSV UK?
délka: max. 60 sekund
termín odevzdání prací: 31. 1. 2012 (na e-mail: kubatova@fsv.cuni.cz)
Přihlášené videoklipy budou zveřejněny na fakultním kanálu YouTube.

Ceny do soutěže:
1. místo 3.000,- Kč
2. místo 2.000,- Kč
3. místo 1.000,- Kč

Velká soutěž se Sociálem o 3 roční předplatné Respektu!

Přichází velká podzimní fotosoutěž Sociálu ve spolupráci s Respektem! Vyfoť se se Sociálem (klidně i webem nebo plakátem – je důležité, aby bylo vidět logo) a přidej fotku na facebook. Tři fotografie s největším počtem palců získají předplatné. A protože jsme přece jen na vysoké škole, nevhodné nebo vulgární příspěvky budou ze soutěže vyřazeny. Soutěž trvá od 1. do 9. 11. a její výsledky budou slavnostně vyhlášeny na plese FSV.

Desetitisíce za práci studentů

peníze Institut ekonomických studií spolupracuje s řadou velkých firem a jednou z forem takových kontaktů je i soutěž Cena České spořitelny za přínosnou studentskou práci. Studenti bakalářského i magisterského studia si mohou vybrat z několika témat, na něž mohou psát své práce.
(Pokračování textu…)