Téma ples-fsv

Fakulta tančila, pedagogů na ples dorazilo pomálu

Ples FSV (foto: Jakub Plíhal)

Načančané dámy v šatech, elegantní pánové v oblecích, přátelé a spolužáci konverzující u sklenky vína, tančící páry, skupinky podnapilých křepčících studentů, všeobecné bujaré veselí. To vše naplnilo ve čtvrtek 22. března Národní dům na Smíchově. Konal se zde každoroční ples Fakulty sociálních věd. Přidejme ještě spoře oděné tanečnice ve stylu Chicaga, příjemnou kapelu a moderátora a společenský večer může začít. (Pokračování textu…)

Fakulta sociálních věd bude plesat

Plesová sezóna pomalu vrcholí a ples Fakulty sociálních věd se blíží. Po úspěchu loňského ročníku, který se konal ku příležitosti 20. výročí fakulty, se organizátoři rozhodli akci uspořádat opět v Národním domě Na Smíchově a to ve čtvrtek 22. března 2012 od 19:00. (Pokračování textu…)

Ples FSV již tento čtvrtek!

Dlouho očekávaný celofakultní ples ke 20. výročí založení FSV se blíží! Již tento čtvrtek se uskuteční v Národním domě na Smíchově. (Pokračování textu…)

Soutěž o deset lístků skončila. Máme výsledky

Autorkou návrhu je Erika Salcmannová.

Fakulta sociálních věd slaví 20 let, to je známá věc. K oslavám nepochybně patří i ples, který se letos ponese v duchu 90. let, kdy právě FSV vznikala. Více informací o plese najdete na jeho této stránce. (Pokračování textu…)