Téma ples

Připravte si masky, královský bál se blíží

ples FSV

Budou tomu dva roky, kdy FSV oslavila 15. výročí svého založení. Při této příležitosti se konal zatím poslední fakultní ples, akce v netradičním prostředí s netradičním programem. Otázka, kterou si pokládají jak studenti, tak vyučující, je: „Bude ples tento rok?“ A odpověď už je známa: ano!

Tím večerem bude 5. březen, kdy budou všechny tři sály Národního domu na Smíchově patřit studentům, vyučujícím a přátelům Fakulty sociálních věd. Mohou se těšit na kapely hrající tradiční, latinskoamerickou i volnější taneční hudbu, na bohatý program, ještě bohatší tombolu a mnohá další překvapení.

(Pokračování textu…)

Srandaples IMS ovládli Rebelové a 60. léta

Volání po celofakultním plese nebylo letos vyslyšeno, ale teritorialisté si poradili sami. Uspořádali Srandaples IMS ve znamení 50. a 60. let a někteří účastníci skutečně vypadali jako vystřižení z muzikálu Rebelové.
(Pokračování textu…)

Samosprávy a Intl’ Club připravují celofakultní večírky

Netradiční ples, který Fakulta sociálních věd uspořádala loni na jaře v klubu Abaton, se setkal s obrovským úspěchem u studentů i pedagogů. Na uspořádání obdobné akce i v letošním roce však fakulta rezignovala, a tak se iniciativu rozhodli převzít sami studenti.
(Pokračování textu…)

Ples-neples slavil úspěch. Kdy bude další?

ples 2006

Jeden se bavil, druhý nudil ve frontě na šatnu. Jeden pleso-tančil, druhý pařbo-kalil. Ten na latinu a onen na Oldies. Mnohá pro a proti plus bohaté ohlasy. Takové byly patnáctiny naší alma mater.
(Pokračování textu…)

Unusual Ball, Unforgettable Experience

ples 2006

Yes, the 14th March 2006 is nothing else for students of the Faculty of Social Science than an unforgettable experience thanks to the untraditional ball which took place in Abaton – a club that used to be an old factory!
(Pokračování textu…)

Čeká se nejlepší ples v dějinách fakulty

ples

V úterý 14. března 2006 večer ovládne Fakulta sociálních věd pražský klub Abaton. V 19.30 zde začne fakultní ples, nad nímž letos patronaci převzal guvernér ČNB Zdeněk Tůma. Organizátoři slibují opravdu bohatý program, jehož součástí bude taky netradiční hip-hopové předtančení, projekce fotografií z různých studentských akcí nebo nadmíru atraktivní tombola.
(Pokračování textu…)

Soutěž o plesový plakát zná své vítěze

Soutěže na plakát připravovaného fakultního plesu se zúčastnilo 19 lidí, kteří zaslali celkem 27 návrhů. Všechny došlé návrhy vám exkluzivně přinášíme v tomto článku – kliknutím na náhled se v novém okně otevře zvětšený plakát.

(Pokračování textu…)

Módní přehlídka na plese FSV?

Přípravné práce na výročním fakultním plesu jsou v plném proudu. Zasedání plesového výboru 6. října se však kromě proděkana Kunštáta účastnili jen studenti politologie, teritoriálních studií a jedna ekonomka.
(Pokračování textu…)

Objekt pro fakultní ples nabízí i leteckou skluzavku

Po červnové návštěvě objektu, ve kterém by se měl v březnu konat výroční ples fakulty, již není tak docela jisté, zda se bude jednat o ples v tom pravém smyslu slova. Bývalá libeňská továrna na linoleum, dnes alternativní objekt Abaton, totiž předčil očekávání všech členů plesového výboru. Třípatrový Abaton je natolik tvárný, že umožňuje uspořádat takřka jakoukoli akci a v jakémkoli stylu.
(Pokračování textu…)