Téma party

Party parník roztančil studenty i vedení FSV

Foto: Zdeněk Šmída

Ve čtvrtek podruhé vyplul z Rašínova nábřeží Party parník Fakulty sociálních věd. Kromě studentů se plavby zúčastnila i část vedení fakulty, jmenovitě například děkan Jakub Končelík nebo proděkan pro studijní záležitosti Petr Soukup. Po palubě pobíhali i reportéři univerzitní televize UKáčko.tv (a rozhodně všem doporučuji podívat se na jejich připravovanou reportáž, zejména na rozhovor s děkanem, který všem ukázal, že perfektně umí vulkánský pozdrav). Akci připravili studenti marketingové komunikace a public relations.

(Pokračování textu…)

Kampusák se vrací, chystá univerzitní talkshow

palan-martin-v1Ekonom Tomáš Sedláček, děkan 1. LF Tomáš Zima a písničkář Dominik Kotyza jako první usednou v „horkém křesle“ v Talkshow Martina Palána. Absolvent IMS a někdejší král Majálesu se tak vrací na akademickou scénu. (Pokračování textu…)

Večírek IMS – oslavy začátku i konce

Párty IMS u příležitosti zahájení akademického roku hostil 17. října hudební klub p.m. v Trojické ulici. Onen večer byl určen zejména čerstvě promovaným bakalářům, ale také prvákům, kteří teprve začínají poznávat, jak chutná společenský život na IMS.
(Pokračování textu…)

Ekonomové relaxovali v Bataliónu

Hard Rock Café na Národní třídě poskytlo ideální prostory pro velikonoční párty ekonomů. Ta všem důrazně připomněla, že jaro, období rozpuku, je za dveřmi. Ekonomové projevili svornost a dostavili se v hojném počtu, od prváků po doktorandy a kantory.
(Pokračování textu…)