SIPS: volila třetina politologů

Elektronické volby do studentské samosprávy politologů proběhly v týdnu od 20. do 26. listopadu. I přes snahu organizátorů vše maximálně ulehčit hlasovalo ze 407 studentů našeho institutu pouze 124. Kdo jsou vítězové, co říkají na své zvolení a jaké plány mají do budoucna?

Marián Zachar, I. ročník, 14 hlasů
marijanzachar@centrum.sk
Milí kolegovia, chcel by som Vám úprimne poďakovať za poskytnutú podporu vo voľbách a týmto smerom by som si dovolil Vás upozorniť na vyvinutie maximálnej snahy o lobovanie za všetky body môjho programu.

Naďa Aliová, I. ročník, 16 hlasů
nada.aliova@centrum.cz
K členství v SIPSu jsem přišla tak trochu jako slepá k houslím, ale ne že by mi nepolechtalo ego. Chtěla bych poděkovat především svému realizačnímu týmu, který se velkou měrou podílel na mé anti-kampani a samozřejmě také všem, kteří mi dali svůj hlas. Doufám, že důvěru, kterou ve mě vložili, nezklamu a že ve studentské samosprávě nebudu pouze vyvažovat nedostatek ženského elementu…

Daniel Bagge, II. ročník, 14 hlasů
dan.bagge@gmail.com
Děkuji, děkuji přátelé drazí, jak vidno i bez toho, abych cokoli slíbil, jsem byl zvolen. Asi si přejete, aby již rozjeté projekty byly dotaženy do konce. Nebojte se, milé děti. BUDOU! Jakékoli vaše náměty na vylepšení pozice studentů či náměty na akce posílejte na dan.bagge@gmail.com

Maruška Pešeková, II. ročník, 22 hlasů
Marus_ka@email.cz
Ďakujem všetkým spolužiakom za odovzdané hlasy, dávam si jeden konkrétny cieľ, pozdvihnúť kultúrnu úroveň nášho inštitútu. Vynaložím úsilie na to, aby SIPS začal ponúkať študentom zľavnené lístky do pražských divadiel v rámci divadelného klubu.

David Příhoda, III. ročník 10 hlasů
davidprihoda@seznam.cz

Maťo Stoila, III. ročník, 13 hlasů
mgord@centrum.cz
Plany nemam ziadne, len pokračovat v tom, čo sme už začali. A možno este s bliziacimi sa statnicami lepšie informovat 3. ročník o ich povinnostiach.

Pavel Janšta, magistr, 17 hlasů
„Jedeme dál…“

1 523 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

Komentáře nejsou povoleny.