Samosprávy a Intl’ Club připravují celofakultní večírky

Netradiční ples, který Fakulta sociálních věd uspořádala loni na jaře v klubu Abaton, se setkal s obrovským úspěchem u studentů i pedagogů. Na uspořádání obdobné akce i v letošním roce však fakulta rezignovala, a tak se iniciativu rozhodli převzít sami studenti.

Podle Jiřího Szantó ze SIPSu, kterého jako jednoho z prvních myšlenka na fakultní párty napadla, by se tentokrát rozhodně nejednalo o ples. „Chtěl jsem se někde sejít a umožnit tam hrát lidem z UK – různým kapelám a třeba DJům,“ říká o svých představách. Zároveň dodává, že padl i návrh na uspořádání společné akci SIPS a Erasmáků. „Z Intl Clubu odepsali, že by to bylo super, uvažovalo se i o společné akci IMS, IPS a Erasmus. Mezitím také psali z ISS, že by se rádi podíleli na něčem společném,“ říká Szantó.

Vlastní akci se již dříve rozhodla uspořádat Samospráva IMS. Ta před několika lety zorganizovala proslulý Srandaples IMS, který se tehdy setkal s velkým úspěchem – navštívil jej dokonce i děkan Víšek. Podle Alžběty Bernardyové ze SIMSu není jisté, zda by letošní večírek na Srandaples navazoval. Jisté však je, že se opět má jednat o ples méně formální podoby. Primárně by měl být určen pro teritoristy, vítáni ale budou i studenti jiných oborů.

„Vzhledem ke konci plesové sezóny bychom chtěli, aby se akce uskutečnila ještě před Velikonocemi,“ říká Bernardyová a zároveň vyzývá všechny zájemce, kteří by chtěli pomoci s přípravami, aby se ozvali na sims.ims @ centrum.cz.

1 410 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

Komentáře nejsou povoleny.