Samospráva IPS má nový web

Komunikace hýbající světem došla konečně i na IPS. Vedle oficiálních stránek institutu byla nově zprovozněna i webová stránka vznikající Studentské samosprávy IPS (brzy na adrese http://ssips.fsv.cuni.cz). Virtuální vývěska pro politology nabízí řadu užitečných informací jako termíny zkoušek, zadaná témata seminárních prací, zápisy z jednání s vedením institutu i výpis z agendy samosprávy. Se svými názory se studenti mohou hlásit na diskusním fóru.

„Dosud jsme si jen šeptali na jinonických chodbách, co se nám nelíbí. Taková praxe ale může skončit díky diskusnímu fóru na našem webu,“ říká dočasná předsedkyně samosprávy Naďa Závodníková.

Zřejmě nejlákavější vymožeností nového webu, který pro politology vytvořil Mirek Kašpar z IMS, je však sekce Studijní materiály. Zde se časem budou vyskytovat povinné primární a sekundární texty k různým předmětům. Lidé ze samosprávy ale hledají i další možnou náplň. „Plánujeme zveřejňování referátů a seminárních prací našich spolužáků, tedy pokud s tím budou souhlasit,“ uvažuje Naďa. „V brzké budoucnosti se zde objeví i další užitečné informace jako zkušenosti Erasmáku nebo rady k systému Tajemník,“ dodala.

Prostřednictvím diskusního fóra je možné se na stránkách zaregistrovat a dostávat tak aktuální informace i v newsletteru na e-mail.

(hyun, kh)

228 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

    žádné články nenalezeny

Komentáře nejsou povoleny.