Přes léto sbírejte zkušenosti, ne jahody

Všem, kteří chtějí přes léto vyjet do zahraničí sbírat zkušenosti a ne jahody, nabízí AIESEC Praha možnost zažít zahraničnou odbornou praxi. Jasně, chce to trochu odvahy, vydat se pracovat do zahraničí. Mnozí z nás již tuto zkušenost mají za sebou a tak si můžou myslet, že je už nic nového nečeká. Opak je ale pravdou. V čem se tedy nabídka AIESEC liší?

Najít rozdíly není vůbec těžké. Jedná se o odbornou praxi v mezinárodním prostředí, kde budeš moci propojit teoretické znalosti ze školy s reálními příklady z běžného života. Navíc se zdokonalíš nejméně v jedném cizím jazyce, poznáš novou kulturu a nakonec obohatíš svůj životopis o odbornou pracovní zkušenost. Zajistíme Ti také komplexní servis a budeš tak mít více prostoru na seberealizaci.

Dá se snad chtít víc? Snad pár konkrétnějších informací…

Studentská organizace AIESEC nabízí 4 druhy zahraničních odborných praxí ve více než 100 zemích světa, od Argentiny až po Zéland. Nové zkušenosti takto získá ročně asi 3500 studentů. Vyjet můžeš na manažerskou, technickou, rozvojovou nebo vzdělávací prax, její výběr je jenom na Tobě.

Neváhej a přijď se zeptat na detaily, odvážnému štěstí přeje…

Pokud jsi tedy studentem 3. až 5. ročníku, máš chuť vyzkoušet něco nové a chceš víc informací z první ruky, přijď na infomeetingy, které se uskuteční 27. a 31. 3., 1. a 2. 4. 2008 v prostorách VŠE. Všechny podrobné informace jsi můžeš přečíst na nástěnkách a plakátech ve škole, nebo na aiesec.vse.cz.

Je to na Tobě, tak pojeď!

1 305 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

Komentáře nejsou povoleny.