POZVÁNKA: VAŠE LIGA aneb někdo na sport?

Letos v říjnu rozjíždí VAŠE LIGA sedmý ročník a zároveň novou podzimní sezónu. Jde o neustále se rozšiřující amatérskou ligu squashe, badmintonu, tenisu a beach volejbalu. Liga je vhodné pro ty, kteří se chtějí pravidelně hýbat a už je nebaví hrát se stále stejnými hráči a nebo dojíždět věčně do Hostivaře na tělocvik.

VAŠE LIGA funguje tak, že po registraci, která stojí několik stovek, a výběru ligy v jednom či více sportů dodá hráčům každý měsíc kontakty na čtyři protivníky a ti si spolu domluví zápasy dle svých časových možností. Buď přes webové stránky nebo přes mobilní aplikaci. Domlouvání už je zadarmo a je tak jenom na vás (a na soupeři), jestli zápasy odehrajete ve všední dny, o víkendu, ráno nebo večer. Výsledky zápasů pak následně zapíšete do tabulky a podle konečného postavení v tabulce buď postupujete nebo sestupujete do vyšší nebo nižší ligy.

Jedna sezóna trvá vždy čtyři měsíce a můžete ji hrát po celý rok. Navíc si vyberete, kdy a kde začnete ligu hrát. Podzimní sezóna začíná v říjnu, jarní v únoru a letní v červnu. Přihlašování do té podzimní trvá do šestého října a přihlásit se můžete tady. Podívejte se i na turnaje a akce, které na podzim Liga chystá. Přijít může úplně každý, i ten, kdo není registrovaným hráčem.

Každý měsíc pořádá VAŠE LIGA badmintonové turnaje (na ten minulý se přišel podívat a zahrát si i Petr Koukal) a squashové turnaje. Zasmečovat si na beachvolejbalovém turnaji můžete jednou za šest týdnů, vzít raketu, tenisové míčky a zasoutěžit si na tenisovém klání budete moci dvakrát do roka.

Největší výhodou VAŠÍ LIGY je samozřejmě to, že každý měsíc potkáváte nové tváře a hrajete kolikrát velmi napínavé zápasy. Ono hrát s kamarády je sice fajn, ale jen obměna soupeřů vám zajistí napínavou hru a posun v technice.

Pokud vám tenis, squash, badminton, ani beach volejbal nic neříkají, VAŠE LIGA pořádá každou poslední sobotu v měsíci běhy. Běží se pět nebo deset kilometrů na rovinatém terénu podél Vltavy v Braníku. Více informací zde.

Text je inzertní pozvánkou.

 

96 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

    žádné články nenalezeny

Komentáře nejsou povoleny.