Party parník roztančil studenty i vedení FSV

Foto: Zdeněk Šmída

Ve čtvrtek podruhé vyplul z Rašínova nábřeží Party parník Fakulty sociálních věd. Kromě studentů se plavby zúčastnila i část vedení fakulty, jmenovitě například děkan Jakub Končelík nebo proděkan pro studijní záležitosti Petr Soukup. Po palubě pobíhali i reportéři univerzitní televize UKáčko.tv (a rozhodně všem doporučuji podívat se na jejich připravovanou reportáž, zejména na rozhovor s děkanem, který všem ukázal, že perfektně umí vulkánský pozdrav). Akci připravili studenti marketingové komunikace a public relations.


Stejně jako minulý rok byla plavba parníku FSV i přes nepříznivé předpovědi počasí vydařená. Úspěch této akce dokládá, že vstupenky byly vyprodané už týden před vyplutím. Kromě výhledu na Prahu si účastníci mohli užít i DJ, který nakonec k tanci vylákal i vedení fakulty. Bohužel se jejich taneční kreace nepodařilo zachytit na video, nicméně jako svědek mohu říci, že naše fakultní vedení vyniká nejen v akademické oblasti, ale je i velmi pohybově nadané.

Foto: Zdeněk Šmída

Parník měl letos jako předepsaný dresscode mimozemšťany. A kreativita některých kostýmů předčila veškerá očekávání. Tematický byl i elektricky modrý uvítací drink, jehož složení se mi nepodařilo rozluštit, ale s jistotou mohu říci, že obsahoval alkohol a pravděpodobně i Šmouly v prášku. Pro příznivce alkoholu (což je víceméně definice studenta) byly na parníku k dispozici dva bary, které byly plně obsazené po celou dobu plavby. I přes snahu některých studentů se ve Vltavě nakonec nikdo nevykoupal, ačkoliv se jich několik vypravilo na procházku mimo palubu parníku (tedy po jeho střeše). Kapitána to příliš nepotěšilo, ale soudě podle šťastných výrazů těch pár odvážlivců to stálo za to.

Čtyřhodinová plavba opět rychle utekla a po jejím skončení se málokomu chtělo vydat se domů. Afterparty se nakonec konala hned v několika klubech podle pravidla „kdo dřív přijde, ten se vejde“.

Každému, kdo na letošní parník nedorazil, rozhodně doporučuji netrpělivě vyhlížet ten další. Příští rok ahoj!

 

Anna  Hlaváčková

572 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (1 hlasujících, průměrné hodnocení: 1,00 z max. 5)
Loading...

Související články:

Komentáře nejsou povoleny.