Majálesová Pavlač podvanácté

Tradiční multižánrový festival, který oslavuje konec semestru, je otevřený nejen studentům a pedagogům Fakulty sociálních věd UK. Letos se uskuteční v úterý 22. dubna 2008 od 14.00 do 22.00 hod ve fakultní budově Hollar – Smetanovo nábřeží 6, u Národního divadla. Vstupné bude jako vždy dobrovolné, občerstvení z kuchyně mistra Pigiho dostupné. Pavlač (www.pavlac.cz) patří mezi širší program oslav Majáles, jehož hlavní den bude 30. dubna.

Letošní ročník je programově o poznání bohatší, na dvou scénách poběží takřka nepřetržitý program. Scéna v atriu bude vyhrazena kapelám nejrůznějších stylů a žánrů: melodický rock v čele s charismatickou a energickou zpěvačku, to je Pankix. Česko-albánské funky groovy, které vás nenechají nehybně stát, přivezou liberečtí showmani Hitfakers, klasické rock’n’rolly v moderním kabátě hraje Caktus showband. Nebude chybět ani tradiční účastník Pavlače, folk-rockový Hromosvod. Mezitím se na druhé scéně bude střídat divadelní umění s filmovým: soubor Antonín D. S. se představí s Menší intelektuální veselicí, českobudějovický Arte della Tlampač hned dvě čísla: Vakoptakoještěr z prostředí netradiční psychiatrické léčebny a sektářské Nech mé kozy být, mám je rád.

Nejen katedra mediálních studií pozná, jak se dá také nahlížet na komunikaci: Divadelní společnost Výhodná kráva zinscenuje politicko-hudebně-satirické představení 50-70-90 aneb všechno už tu bylo, Klub uměleckých katastrof uvede své Komunikační etudy.

Z filmařského řemesla a umění se můžete těšit na pásmo krátkých filmů z dílen filmových škol, připravené se spoluprací iShorts, i na vybrané výsledky televizní tvorby studentů žurnalistiky, ve volných chvílích zhlédněte výstavu fotografické sekce fakulty. Těšíme se na Vaši účast!

Předběžný orientační program

14:00 Çilek Aromali Kremali Bisküvi / alter-folk-punk
14:50 Švitořilka
15:15 Clyde / hard-rock
16:30 Hitfakers / funk
17:35 Neosound / crossover
18:25 Hromosvod / folk-rock
19:20 Fastrain / crossover-grunge
20:15 Caktus showband / blues-rock’n’roll
21:15 Pankix / rock

Divadlo:
16:00 Klub uměleckých katastrof: Komunikační etudy
17:00 Arte della Tlampač: Vakoptakoještěr; Nech mé kozy být, mám je rád
18:00 Antonín D. S.: Malá intelektuální veselice
20:00 Divadelní společnost Výhodná kráva: 50-70-90 aneb Všechno už tu bylo

Organizační výbor Pavlače
Tereza Mácová (tereza.macova@pankix.cz), Tereza Nováčková (novackova.tereza@volny.cz), Martin Valeš (bubu@caktus.cz, 604 70 33 95)

www.pavlac.cz
www.fsv.cuni.cz
www.majales.cz

1 576 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

Komentáře nejsou povoleny.