Karlovka je sexy: Známé osobnosti podpořily MISS UK

Page_1Již potřetí se v pražském klubu Roxy uskuteční přehlídka krásy, módy, designu a dobré hudby. V pátek 29. listopadu 2013 proběhne v jeho prostorách volba v pořadí již třetí MISS UK. I letos si přijdou na své jak fanoušci módy a krásy, tak hudební fajnšmekři. Program pátečního finálového galavečera je opět našlápnutý a volba nejkrásnější studentky bude opět nelehká. V odborné porotě zasedne například Kateřina Průšová, Karel Janeček či Jana Doleželová. V průběhu večera vystoupí MC Wohnout & Sax, Planet House Jam, a kapela Midi Lidi.

 

Dle nezávislé studie zpracované v počátku roku 2013 jsou univerzitní soutěže Miss všeobecně ve světě běžnou součástí programu studentských společenských aktivit a jsou podporovány i ze stran konkrétních školských zařízení. Kromě volby nejkrásnější studentky se tyto soutěže zaměřují zpravidla i na aktuální společenská témata, k nimž se snaží přitáhnout větší pozornost veřejnosti. Heslo „za světový mír“ je již neodmyslitelnou anekdotou doprovázející každou soutěž miss. Ve většině případů, a to zejména v případě univerzitních miss, se však nejedná pouze o šíření vznosné myšlenky světového míru. Jedním z častých poselství univerzitních soutěží miss, které prosazuje i projekt MISS UK, je vytvořit platformu pro setkávání studentů. MISS UK již dlouhodobě poukazuje na velmi nízkou tendenci sdružování studentů Univerzity Karlovy jako celku. Svým konceptem se tak snaží oslovit celou univerzitní obec a přispět tak k budování pocitu sounáležitosti se svou alma mater. Dle výsledků studie celých 76 % návštěvníků loňského ročníku MISS UK vnímalo akci jako zajímavý způsob utužení vztahu s univerzitou.

 

MISS UK proto svolává všechny studenty Univerzity Karlovy (a nejen ty) v pátek 29. listopadu do Roxy. Pro všechny módní a hudební nadšence je připraven exkluzivní program, který startuje již od 19 hod. Odborná porota, ve které zasednou například Miss České republiky Kateřina Průšová a Jana Doleželová, vyberou vítězku hlavní kategorie MISS UK.  Diváci si pak zvolí svou MISS SYMPATIE a zároveň proběhne k vyhlášení kategorie MÚZA UK a MISS Internet.

 

Nikdo ze zúčastněných nebude mít během finálového galavečera šanci na oddych. Finálová osmička soutěžících studentek se předvede v rámci tří promenád, diváci se mohou těšit na přehlídku aktuální kolekce značky Replay, svůdné modely značky Werso a dále na přehlídku návrhářky Moniky Vaverové, jež navrhla kolekci exkluzivně pro MISS UK. Celým večerem bude diváky provázet moderátorka a spoluzakladatelka blogu Bloges Robes Nikol Moravcová spolu s moderátorem Štěpánem Krpatou.

Mimo atraktivních přehlídek čeká diváky i další bohatý doprovodný program: vystoupí MC Sax & Wohnout, Dj N’zym, Dj Nimand a svou vlastní stage ovládnou Dj’s z Expresradia. K oslavám vítězek zahraje kapela Midi Lidi. V průběhu večera se diváci navíc budou moci zapojit do soutěže o nejlepší večerní outfit, kterou MISS UK pořádá ve spolupráci s portálem Check Czech Fashion – stačí se vyfotit před oficiální fotostěnou umístěnou ve foyer Roxy

Letošní ročník MISS UK se těší velké podpory významných osobností. Slavnostního vyhlášení vítězek letošního ročníku soutěže se zúčastní i starosta Městské části Praha 1 – Oldřich Lomecký a dále také Kateřina Průšová, Jana Doleželová, Ondřej Trojan, Karel Janeček a Jiří X. Doležal.

337 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

Komentáře nejsou povoleny.