ISS: najdi chyby na webu a vyhraj 50 Kč

web ISS - novýV dubnovém čísle časopisu Sociál jsme vás informovali, že v nejbližší době dostane Institutu sociologických studií nový web. Ke spuštění stránek, které už byly připravené, ale došlo až po více než půl roce. Proč tak pozdě a v čem má být lepší?

„Ke zpožděnému ostrému startu webu ISS došlo kvůli dolaďováni obsahu a také kvůli dotahování vazeb na Karolinku a Studijní informační systém, které samy procházely změnami,“ vysvětluje pro časopis Sociál zdržení webmasterka Marta Nachtmannová.

Nové webové rozhraní je graficky sjednoceno se stránkami fakulty a s obecnou podobou stránek Karlovy univerzity. Záměrem změny je vedle vyjádření příslušnosti k UK i zlepšení funkčnosti. Nový web by měl prakticky integrovat další systémy: Studijní informační systém (dříve známý jako Tajemník), Karolinky a aplikace Moodle (dl.cuni.cz) pro podporu výuky. Stejný web na FSV má i IKSŽ. Ostatní instituty používají weby upravené dle předlohy IES.

Srovnání vzhledu staré a nové verze Srovnání vzhledu staré a nové verze webu
(klikněte pro zvětšení)


Tajemník ISS doktor Soukup vyhlásil k příležitosti spuštění nového webu soutěž. Prvních 20 nahlášených chyb nebo význačných podnětů na vylepšení nového webu zaslaných na jeho e-mail odmění částkou 50 Kč (jedna osoba může zaslat maximálně 3 podněty).

2 264 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (4 hlasujících, průměrné hodnocení: 5,00 z max. 5)
Loading...

Související články:

Komentáře nejsou povoleny.