Hledej svého anděla, aneb FSV paří!

Křídla

Ještě jsi nikdy nepařil v pondělí? Nevadí, všechno je jednou poprvé! Stejně jako první studentská celofakultní akce nesoucí název Andělská party. Pondělí 8. prosince je právě dnem mikulášsko-adventního řádění, ke kterému dojde v klubu P.M. v ulici Trojické, nedaleko Palackého náměstí.


Celým večerem tě až do ranních hodin bude provázet pestrá směsice hudebních stylů v podobě vystoupení tří kapel a následně DJ´s.

A začneme pěkně zlehka. Nejen prvním sto příchozím, kteří si lístky zakoupí v předprodeji a tím pádem dostanou welcome drink, zahraje s úderem půl sedmé večer pětice studentů Konzervatoře Jaroslava Ježka, kteří si říkají Emperor Penguin a jejich repertoár je laděn do moderního jazzu. Pro větší rozproudění krve bude po „penguinech“ následovat pražské seskupení Sabra Cadabra, které má po dvou letech své existence za sebou vítězství v soutěži „Startér Live“ a běžně koncertuje v klubech Vagon, či Xt3. Pětice muzikantů nechyběla ani při hudební akci „Majáles Underground“. Fanoušky hard rocku ze 70. let, prvků funky a blues by vystoupení Sabra Cadabra zklamat nemělo. Poslední kapelou, která přidá páru do pekelné mikulášské nálady, bude Ska-soulové seskupení DiscoBalls. Tito zkušení hudebníci mají na kontě přes 150 koncertů nejen v ČR, ale i u našich zahraničních sousedů. Prvky saxofonu, trubky či pozounu, bez kterých se žánr Ska neobejde, doladí beatové prvky a vokál frontmanky kapely. DiscoBalls koncertovali již po boku předních českých ska kapel, jako jsou Prague Ska Conspiracy, Tleskač nebo Fast Food Orchestra.

Zábava v plném proudu
Přijďte se pobavit na večírek celé FSV (ilustrační foto)

Dost bylo živé muziky a ke slovu a mixážnímu pultu se dostávají DJ´s. Svůj unikátní styl předvede oblíbený DJ Robot z Rádia DJ, který z vinylu naservíruje lahodný hudební koktejl plný hip hopu, funku a breaků. Dojde i na retro-disco set s nádechem balkánských rytmů v podání DJ On-von-onoffa a tanečně tě naladí v cizině proslulý hudební producent a DJ Slater, který si pro tuto příležitost připraví speciální výběr tanečních pecek.

Muziky si v průběhu večera užiješ opravdu dosyta, ale nebude chybět ani trochu organizovaná zábava. Dojde na souboj mezi jednotlivými instituty o loď plnou Red Bullu a Absolut vodky, aby si vítězové mohli namíchat Křídla dle vlastní chuti. Na řadu se dostane i tombola, ve které se bude losovat o oblečení z webu freshlabels.cz a o vstupenky a trička Kulturního centra Zahrada. Lákadlem v neposlední řadě budou i Křídla, která dostaneš za speciální cenu.

Celá dávka zábavy a dobré muziky stojí v předprodeji 60 Kč. Na místě budeš ke koupi lístku potřebovat o 30 Kč více. Pokud si pozorně prohlížíš nástěnky na tvém institutu, nepřehlédneš plakát, na kterém zjistíš, jak se k lístkům dostat. Mimo budovu institutu IES, tedy v Jinonicích a na Hollaru, je předprodej řešen prodejem lístků prostřednictvím „andělů“, a to od 18. do 20. listopadu, vždy od 11 do 14 hodin. Studenti IES lístky dostanou u zástupce svého ročníku v týdnu od 18. do 25. listopadu.

Takže v pondělí 8. prosince… Jasný?

S případnými dotazy se obracejte na Kateřinu Bášovou: kbasova zavináč centrum.cz

Malá ochutnávka

Plakát

5 396 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (5 hlasujících, průměrné hodnocení: 4,60 z max. 5)
Loading...

Související články:

2 komentáře: “Hledej svého anděla, aneb FSV paří!”

  1. jarda napsal:

    ja chci tu cernovlasou slecnu z ilustracniho fota

  2. Radovan Fišer napsal:

    tak přijď na párty, jaroslave. anebo si dej přihlášku na IES