Halloweenská párty ekonomů

V luxusním hudebním klubu Vertigo v Havelské ulici se v pondělí 30. října sešli studenti IES, aby pořádně oslavili první měsíc ve škole, Helloween, a aby poznali nové přátele.

„Poznávat je vždycky koho,“ prohlásil druhák Petr a zmizel v davu studentů. Fakt je ten, že ve škole jsou noví prváci a hodně studentů-Erasmáků, jejichž angličtina je na chodbách Opletalky slyšet čím dál tím častěji.

„První kroky ve Vertigu mi připadaly jako sestup do pekla, všude tma, lehká červená záře a dunění,“ řekl druhák Tomáš. Klub byl nacpaný k prasknutí, na pití se čekala fronta a vzduch byl patřičně těžký. Mezi studenty byla spousta těch, co si název „Halloween Party“ vzali k srdci a přišli v propracovaných maskách. „Ten kluk vypadal, jako by ho právě srazilo auto…,“ hlásila Eliška, než si všimla, že kromě červené hlavy má ten člověk všechno v pořádku.

Ve Vertigu se také tančilo. Největší úspěch měl DJ kolem jedenácté hodiny, když hrál známé písničky například z filmu Pulp Fiction. Ekonomové neváhali a předvedli, co v nich o přednáškách dříme a nyní se dere na vzduch.

659 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (1 hlasujících, průměrné hodnocení: 5,00 z max. 5)
Loading...

Související články:

    žádné články nenalezeny

Komentáře nejsou povoleny.