FSV dostane ke dvacetinám nové webovky, soutěž má vítěze

20 let FSVFakulta sociální věd se od začátku příštího akademického roku bude na webu prezentovat v nové grafické podobě. V rámci oslav 20. výročí založení se vedení fakulty rozhodla rekonstruovat svoji prezentaci na internetu a vyhlásila soutěž o návrh webových stránek. O vítězi komise rozhodla 1. července. „Nová podoba webových stránek fakulty by měla vystihovat charakter Fakulty sociálních věd jako moderní a dynamické vzdělávací instituce, která je atraktivní pro mladé uchazeče a studenty a zároveň důvěryhodná pro širokou veřejnost.“ Píše se v zadání.

Celkem bylo do soutěže zařazeno 22 návrhů. Ten vítězný předložil autorský kolektiv Motion Media spol. s r.o., druhý byl oceněný návrh společnosti Diversity s.r.o. a třetí místo získal autora Daniel Pisár.

Devítičlenná komise, která rozhodovala o vítězi soutěže, se skládala jak z osobností z fakulty samotné v podobě proděkana pro vnější vztahy Tomáše Trampoty, proděkana pro rozvoj Petra Jüptnera, Denisy Kasl Kollmannové z Katedry Marketingové komunikace a PR, senátora AS Filipa Lába a vedoucího CIVT FSV Karla Janka, tak z externích odborníků např. z týdeníku Marketing a média, Vysoké školy uměleckoprůmyslové Praha či Unie grafického designu. (Plné znění podmínek soutěže včetně členů komise zde)

Nový web – extranet i internet – by měl být spuštěn na začátku října, jak v české, tak anglické verzi.

1 057 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (1 hlasujících, průměrné hodnocení: 5,00 z max. 5)
Loading...

Související články:

    žádné články nenalezeny

Komentáře nejsou povoleny.