Fakulta oslaví Majáles na Pavlači

Po dlouhé zimě konečně vysvitlo sluníčko a tak se nám pomalu blíží festivalová sezóna. Naše fakulta samozřejmě nezůstává pozadu a v Hollaru se pilně připravuje další ročník festivalu Pavlač. Letos navíc slaví fakulta patnáct let a Pavlač se stala součástí oficiálních oslav jubilea.

Fakulta proto podpořila festival nejen formálně, ale i finančním příspěvkem ve výši 15 000 Kč. „Letos jsme zvolili téma mnohokrát zpracované a často diskutované – válka pohlaví. Chtěli bychom ho pojmout trochu s nadhledem a doufáme, že bude o čem diskutovat,“ říká jedna z pořadatelek Alena Osvaldová.

Charakter studentského festivalu má letos Pavlač oficiálně potvrzený. Zařadila se totiž do širšího programu Pražského majálesu, nad kterým převzali záštitu rektor Ivan Wilhelm a primátor Prahy Pavel Bém.

Program už je ve fázi posledních drobných úprav, a tak vám můžeme prozradit, s kým vším si letos Pavla Č. domluvila rande. Čekají na vás Hana a Hana z Reflexu a jejich autor Miloš Čermák a uvidíte film Olgy Sommerové O čem sní ženy, který budete následně moci podrobně probrat s autorkou. Prózu a poezii vám přečtou „písmáci“ ze stejnojmenného internetového serveru.

Tolik posluchárny. V atriu bude připraveno občerstvení s výčepem a k tanci a poslechu vám zahrají Pod Černý Vrch, Sestry Steinovy, Taliesyn, Bad Tones, S’N’C, Lajky nebo Proletáři všech zemí. Další aktuality si můžete přečíst na www.pavlac.cz.

Vstupné na Pavlač je dobrovolné, takže není proč váhat! Zapište si proto do diářů: 10. května, od 14.00 slavit konec semestru na Pavlači!

Bára Umancová (IKSŽ)

509 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

Komentáře nejsou povoleny.