Evakuace místo přednášky

Na rozdíl od ostatních přednášek bylo v úterý 17. dubna na Sociální politice velmi živo. Výklad měl výjimečně na starost docent Kalous, aby studenty blíže uvedl do problematiky vzdělávací politiky, která se oproti dřívějšku už neučí coby samostatný kurz. Docent Kalous toho jinak moc neodpřednáší a jeho neznalost složitého ovládání zařízení v jinonické malé aule č. 1037 se mu stala osudnou.

Při prolamování nepřátelského systému, aby mohl spustit plátno a studenti tak lépe viděli na promítané schéma, omylem aktivoval bezpečnostní opatření. Zhasla světla a aula se tak ponořila do naprosté tmy, navíc se rozezvučel hlasitý zvuk nervy trhající sirény. Studenti urychleně vyběhli ven a čekalo se na zákrok zvenčí.

Naštěstí se po několika minutách podařilo pánům údržbářům alarm vypnout. „Ještěže se automaticky nezamkly dveře, nebo to nevpustil do místnosti slzný plyn,“ vtipkovali studenti. Zbytek přednášky už proběhl v poklidu, ale celá událost zůstane studentům rozhodne dlouho v paměti. Takže nápad na oživení přednášek občasným spuštěním alarmu možná není tak špatný…

876 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

    žádné články nenalezeny

Komentáře nejsou povoleny.