Erasmáci to rozjeli v rytmu Rock’N’Rollu

International Club Univerzity Karlovy uspořádal pro své svěřence, tedy zahraniční studenty studující v současnosti na UK, velkou Rock’N’Rollovou párty. P.M. Club tak minulý čtvrtek ožil nejen rozjařenými Erasmáky, ale také díky příchozím českým studentům, kteří neváhali a vydali se poznat své „exotické“ kolegy.

Párty začala v devět hodin večer, ale jak mají zahraniční studenti ve zvyku, začali se scházet až později. Aby je organizátoři donutili přijít před půlnocí, rozhodli, že od 22 hodin se bude platit vstupné. A tak se klub plnil již před desátou hodinou večerní, studenti posedávali u stolků, povídali si, smáli se, někteří debatovali nad sklenicí piva u baru a pár jedinců se ztraceně potulovalo mezi stolky a stydlivě se rozhlíželo, kde uvidí alespoň trochu známou tvář.

Ve středu klubu stál kulatý bar, kde barmani nalévaly různé koktejly, a tak se u nich co chvíli zastavovaly hlavně dívky. A ty byly také první, kdo přiskotačil na parket, když úderem desáté hodiny začala hrát skupina CAKTUS SHOWBAND. První trojice se začala kroutit a vrtět v rytmu Rock’N’Rollu. Ještě než dozněla první píseň, přidala se k nim další dvojice dívek, pak další a posléze i jeden pár (tedy holka s klukem), který začal tančit naučenými kroky z tanečních.

Jak čas plynul, tančilo čím dál víc studentek a i studentů, byli v čím dál bujařejší náladě a večer i hudbu si evidentně užívali. Po půlnoci se mixovacího pultu chytil opět DJ Davey, který pouštěl hudbu i před nástupem kapely, a provázel Erasmáky až do ranních hodin, kdy párty končila.

164 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

Komentáře nejsou povoleny.