Ekonomové to rozjeli na vánoční besídce

E-klub pořádá nejen přednášky, ale také společenské akce. V říjnu to byl dobrodružný Den prváků a 14. prosince přišla společenská akce roku, Vánoční večírek IES.

Ekonomové si pro sebe vyhradili celou restauraci Gate u Florence a podle prváka Tomáše Hozíka (na fotce zcela vpravo) to „parádně rozjeli“. Martině vadil sice fakt, že pro celou hospodu fungovala jen jedna pípa, ale i to mělo svou výhodu. „Ve frontě člověk potkal spoustu lidí, takže to bylo v pohodě. Celkově: skvělé místo, skvělí lidé,“ říká Martina.

Na párty zavítali nejen studenti, ale také řada doktorandů a někteří kantoři, jmenovitě například ředitel institutu Mejstřík. Tomáš je dokladem toho, že studium je náročná věc: „V úterý byla na Hvězdě právnická párty, ve středu Vánoční IES a ve čtvrtek pařili už jen ekonomové z IES.”

Návraty ze studetských pařeb jsou však podle Tomáše psychicky náročné, protože si člověk např. při cestě noční tramvají uvědomuje množství studijních textů, které ho doma čekají. Za pár dnů je tu totiž zkouškové období.

1 057 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

Komentáře nejsou povoleny.