Dvorana polit(olog)ické slávy II – Vstup do ní!

Po uplynutí prázdninových radovánek vyrušen z dřímoty jest zas školní pospolitý spánek. V návaznosti na loňskou Akci Cheltschitze se opět koná pro všechny studenty a pedagogy IPS – jakožto i jejich přátele a lidi dobré/bodré vůle – prodloužený víkend, během něhož může každý zúčastněný poznat nové tváře, seznámit se se známými z doposaváde nepoznané stránky, utužit kolektiv, zasytit apetit a v neposlední řadě pořádně se pobavit, zasportit a následující semestr jinace zahájit.

Stejně jako minulé setkání bylo spojeno s osobou prvního českého politického myslitele Petra Chelčického, je protentokrát vše zabaleno do královského hávu, neboť úlohu hostitelského města vzal na svá bedra Dvůr Králové nad Labem. Tedy otvírá se před námi Dvorana polit(olog)ické slávy – neváhej a vstup do ní! Náruč se rozevře v pátek 20. října navečer a společný návrat do Prahy se uskuteční v pondělí v dopoledních hodinách.

Během těchto dnů můžete zažít vše od (ne)kulturního zábavného dne i večera přes noční výšlap na Sněžku, dobytí chaty Karla Václava Raise na nejvyšším bodě Podkrkonoší s výhledem na Prahu v potenci až třebas po vyšplouchnutí v novogotické přehradě „Les Království“. Další peckou je hrad Pecka, zámek Kuks či obligátní zvířena v královédvorském Safari.

Krom jiných byli osloveni též naši pedagogové, aby přispěli některým svým cenným příspěvkem či vystoupením do naší společné pokladnice. Každý však vposledku nechť si zvolí verzi programu dle svého – možností bude více než dosti do sytosti.

Registrační zálohu ve výši 500 Kč je nutné odevzdat do 16. října komukoli z hnutí SIPS. Všechno další info i prostor k otázkám je vám plně k dispozici na sips.blog.cz. Paralelně probíhající komunální volby utuží jistě též naše bonum commune a poskytnou nepřeberné možnosti, jak bychom dostáli naší polit(olog)ické pověsti. Čili heslem budiž, dle kterého své kroky řídíš: ODVOL A VYRAŽ DO BOROVNIČKY! (tj. přesná lokalizace naší vesničky).

Pavel Janšta (IPS)

397 ×
Sdílej článek


Hodnocení

špatnýpodprůměrnýprůměrnýdobrývýborný (zatím žádné hodnocení)
Loading...

Související články:

    žádné články nenalezeny

Komentáře nejsou povoleny.